Demet Şener: Bir ben adam gibi boşanamadım

16 Haziran 2018, 12:36
Demet Şener: Bir ben adam gibi boşanamadım

Önceki gün Etilerde görüntülenen Demet Şener, İbrahim Kutluay ile olan boşanma davasının sürekli ertelenmesine sitem etti.

Manken Demet Şener 2015 yılında eski basketbolcu İbrahim Kutluay'la nikah masasına oturmuştu. 2017 yılında ise çift boşanma sürecine girmiş, 2018 tamamen boşanmıştı ancak Şener, boşanma kararının açıklama kısmının değişmesini istediği için boşanma süreci ertelenmişti.

Etiler'de görüntülenen Şener, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Boşanma sürecinin neden uzadığını işte bu sözlerle açıkladı: "Mahkemeden şiddetli geçimsizlik ve sadakatsizlik gerekçesiyle boşanma kararı çıktı. Ancak ben söz konusu karara zina unsurunun da eklenmesini talep ettim ve bunun için Yargıtay’a başvurdum. Bizimki beceremedi.  Ocak ayındaki karar kesinleşmeden itiraz ettiğim için de boşanma gerçekleşmedi. Herkes doğru düzgün boşanıyor, bir ben boşanamadım. O kadar ağrıma gidiyor ki."

Ardından muhabirler "Eski eşiniz İbrahim Kutluay’la ailece tatile çıkar mısınız?" sorusunu sordu. Şener, bu soruya ise şu yanıtı verdi: "Şahsen onunla tatile çıkmak istemem. Çocuklar adına merhaba merhaba, o kadar. Düzgün şekilde boşansaydık diğer insanlar gibi bunu çocuklarım için ben de isterdim ama artık olmaz. Zaten o zamanında teklif etti, ben istemedim. Şu anda öyle bir şeye hazır değilim. Ayrıca zaten kendisi başkalarıyla tatile çıkmayı tercih ediyor."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • erdal erman amasya 2 yıl önce Şikayet Et
    neden ibrahim kutluayla neden evlendinki o zaman o zaman o sözü söylüyorsun
    Cevapla
  • aysen 2 yıl önce Şikayet Et
    yazik olmus ne kadar ihanet gormus
    Cevapla