Yeşim Salkım'ın adını kullanarak dolandırdılar

İki kişilik dolandırıcılık çetesi, Yeşim Salkım'ın asistanı olduklarını iddia ederek kuyumcuları dolandırdılar. Yeşim Salkım, kuyumculardan yüklü miktarda takı ve mücevher alan çete üyeleri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Kendilerini Yeşim Salkım'ın asistanı olarak tanıtan iki kişi, klip çekimlerinde kullanacaklarını söyleyerek kuyumculardan maddi değeri yüksek takılar satın alarak dolandırıcılık yaptılar. Olayı öğrenen ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, iki kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. 

Alınan bilgilere göre şüphelilerin, kuyumculardan aldıkları takıları başka mağazalara değerinin altında sattıkları öğrenildi. Yeşim Salkım'ın adını kullanarak dolandırıcılık yapan kişilerin, "dolandırıcılık", "nüfuz ticareti", ve başkasına ait kimlik bilgilerinin kullanılması" suçlarından cezalandırılmaları istendi. 

Salkım'ın avukatı Ersoy Akdemir, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: "Tarafımızca alınan duyumlara göre şüpheliler, kamuoyunca tanınan ve adına itibar edilen ünlü sanatçı Yeşim Salkım’ın şöhretini ve itibarını kullanarak birden fazla kuyumcu ve mücevher mağazasını dolandırmışlardır. Şüpheliler, söz konusu eylemleri Şevval Sam ve Nebahat Çehre’nin de adını kullanarak işlemişlerdir" 

Sandra Bullock: "Yaptığım her filmde panik oluyorum"

İLİŞKİLİ HABER

Sandra Bullock: "Yaptığım her filmde panik oluyorum"
Gülşen sahneye çıkmayacak

İLİŞKİLİ HABER

Gülşen sahneye çıkmayacak
Nez ve annesine taciz şoku!

İLİŞKİLİ HABER

Nez ve annesine taciz şoku!

BİR YORUM YAPIN 0