Sinem Kobal'dan "Romantik Komedi 3" açıklaması

Romantik Komedi serisinin çekimleri için yeniden kamera karşısına geçecek olan Sinem Kobal, filmin çekimlerinin iptal edilmesi üzerine büyük şok yaşamıştı. Kobal'ın, ajansı bu süreçle ilgili basın açıklaması yaptı.

Sinem Kobal'ın "Romantik Komedi 3" filmi için 1 Milyon lira istediği iddia edildi. Ardından bu isteğini karşılayamadıklarından yapım şirketinin Kobal'ı projeden çıkardıkları ileri sürülmüştü. Güzel oyuncu bu haberleri yalanlayarak projede yer aldığını açıklamıştı. 

Geçtiğimiz gün ise, yapım şirketi ikinci bir film çektikleri için "Romantik Komedi 3" tamamen rafa kaldırdıklarını duyurdu. Bu ani açıklamaların üstüne Kobal'ın ajansı basın açıklamasında bulundu: 

"Romantik Komedi serisi, oyuncumuz Sinem Kobal’ın severek içinde olduğu, gişe başarısı yakalamış filmlerdir. İki yıldan beri bu serinin devam filmi niteliği taşıyacak olan “Romantik Komedi 3” filmiyle ilgili yapım şirketi Boyut Film ve proje süpervizörü Ceren Aslan ile kendilerinin talebiyle çeşitli görüşmelerimiz oldu. Bu süreçte medyada konu ile ilgili yapılan, duyumlara dayanan ve hiçbir kaynağa dayandırılmayan haberlerde oyuncumuz Sinem Kobal'ın fotoğrafı ve ismi kullanıldı. Çoğu gerçek dışı olan bu haberlerle ilgili bir açıklama yapmak gereği doğdu. Sinem Kobal, bugüne kadar ki her aşamada görüşmelerini projenin tasarımcısı Ceren Aslan ve senaristi Aslı Zengin ile senaryo üzerine yapmıştır ve tüm görüşmeler tarafların projeye olan inançları yüzünden son derece olumlu sonuçlanmıştır.

Filmin Yapım şirketi sahiplerinden ve yapımcısı Murat Tokat ile her türlü şartta anlaşılmış, ekibe yeni erkek oyuncu dahil edilmiş ve 1 temmuz da sete çıkmak üzere sözleşmeler imza aşamasına gelmiştir."

La Casa De Papel'e Türk imzası

İLİŞKİLİ HABER

La Casa De Papel'e Türk imzası
Buse Varol'dan Alişan'a sürpriz doğum günü

İLİŞKİLİ HABER

Buse Varol'dan Alişan'a sürpriz doğum günü
Aydilge dünya evine girdi

İLİŞKİLİ HABER

Aydilge dünya evine girdi

BİR YORUM YAPIN 0