Okan Kurt'a Survivor engeli! “Gidersen ömür boyu konuşmam”

12 Aralık 2020, 10:57
Okan Kurt'a Survivor engeli! “Gidersen ömür boyu konuşmam”

Cadde Yıldız mobilyanın açılış davetine katılan Demet Akalın, Okan Kurt'un Survivor'a gitme iddialarına açıklık getirdi.

Koronavirüs aşısı gelir gelmen hemen olmak istediğini her fırsatta söyleyen şarkıcı Demet Akalın, “Sağlık Bakanlığı’na adımı yazdırdım. Alişan’la gidip yaptıracağız” dedi. Geçtiğimiz gün AVM’deki mobilya firması Cadde Yıldız’ın açılışına giden Akalın, 'Okan Kurt’un “Survivor”a katılacağı konuşuluyor. Doğru mu?' sorusuna şöyle cevap verdi:

- Çok istedik ama Hira engeline takıldı. Sanırım gidemeyecek. Hira “Gidersen bir daha seninle ömür boyu konuşmam” dedi. Acun Bey beni ilk aradığında gitmesini istedim. Okan da kendini denemek için gitmek istiyor. Zaten bizim Okan ile karakterlerimiz hep kazanmak üzerine. Ama Allah korusun 5 ay falan kalır, onun için çok zor olur. 2 haftalığına gitseydi iyi olurdu, nefes alırdım!

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • ayhan 7 ay önce Şikayet Et
  ya benim anlayamadığım bu ne bitmez paradır ya...nasıl emeksiz kazanıldığı belliki böyle kolay harcanabiliniyor ve hiç bitmiyor tuhaf...
  Cevapla
 • vatandas 2 yıl önce Şikayet Et
  seren serengil yasar ipek hakli eski sevgilinin senle ilgili ne varsa silmesi gerekir ama sen de hala
  Cevapla
 • Ayse 2 yıl önce Şikayet Et
  Seren serengili seviyorum inşallah bebeğini kucağına alır saglikla
  Cevapla
 • Edmond Dantes 2 yıl önce Şikayet Et
  Dua olmuş dilek öylemi diyen zır cahile; dua zaten dilemek istemek demektir. böyle cahillerle aynı havayı solumak çok zoruma gidiyor.
 • Gizne ozne 2 yıl önce Şikayet Et
  Canım benim ya inşallah Rabbim dileklerinı kabul eder
  Cevapla
 • Vatansever 2 yıl önce Şikayet Et
  dua artık olmuş dilek öylemi.
Yorumların Tümünü Okuyun