İbrahim Tatlıses'e ve oğluna ölüm tehdidi!

18 Temmuz 2018, 11:39
İbrahim Tatlıses'e ve oğluna ölüm tehdidi!

Türkücü İbrahim Tatlıses ve oğlunun ölümle tehdit edilmesi gerekçesiyle açılan soruşturmada, tehdit eden kişinin yakalanması için baz istasyonları tespit edilip HTS kayıtları çıkarılacak.

Ölüm tehditleri alan İbrahim Tatlıses, kendisinin ve oğlunun can güvenliğini korumak için 2 Temmuz'da İstanbul Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunmuştu.

"İDO’YU PUSUYA DÜŞÜRECEĞİZ" TEHDİDİ

Söylenilenlere göre, İbrahim Tatlıses ve oğlunun albümlerinin dağıtım şirketinin santralini arayan bir kişi tehdit telefonu açtı. Numarası gizli olan hat, çalışan kişi tarafından açıldı. Telefondaki kişi İbrahim Tatlıses’i öldürmekle tehdit ederek, "İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’yu Kuşadası’nda pusuya düşüreceğiz" dedi.

Çalışanların İbrahim Tatlıses'i bilgilendirmesinin üzerine soruşturma başlatan savcılık, şirketin telefonlarını inceleme altına aldı. Savcılığın istekleri üzerine İstanbul Sulh Ceza Hakimliği, şirketin telefonlarının 27 Haziran ve 3 Temmuz tarihleri arasında aranan ve arayan kayıtlarının baz istasyonlarıyla birlikte tespit edilerek HTS kayıtlarının çıkarılmasına karar verdi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar