Ünlü şarkıcı Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz, geçtiğimiz gün hastaneye kaldırılmıştı. Olayın ardından Nur Yerlitaş, bir canlı yayında Hadise'nin annesinin intihar ettiği için hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından Hadise, Yerlitaş'a ateş püskürdü.

Geçtiğimiz gün ünlü şarkıcı Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiği ile ilgili haberler magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Olayın medyada yer bulmasının ardından Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, intihar iddiasının doğru olmadığını belirterek rahatsızlığın bir gıda zehirlenmesi olduğunu ifade etti.

Ancak ünlü modacı Nur Yerlitaş, katıldığı bir televizyon programında şu açıklamalarda bulunarak Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı. "Hadise'nin annesi zehirlendi, Şişli Etfal'deyiz, özel bir hastaneye götürmek istiyoruz, çok kötü yoğun bakımda.' dedi. Saat 03 sularıydı. Benim yakın dostum Azmi Hoca'yı aradım, 'Hadise'nin annesi zehirlenmiş, yoğun bakımdaymış, özel hastaneye almak istiyorlar, hastane göndermiyor, karşı hastanenin doktorunun araması gerekiyormuş' dedim. Neticede hastaneye aldılar annesini. Sonradan öğrendim ki, kadıncağız intihar etmiş. Ben de 'anne' konusunda çok hassasımdır, annemi kaybettim..."

Bu açıklamaya çok sinirlenen Hadise sosyal medya hesabından  "Annem için doktor konusunda yardım istedik. 'Bana teşekkür etmediniz, ayıplıyorum' diye mesaj attı. Benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştı. Ailemin özel durumunu anlatmak senin haddine mi?" açıklamasında bulundu. 

İşte Hadise'nin sosyal medyada paylaştığı o açıklaması...

 

İLİŞKİLİ HABER

Azra Akın hamileliği hakkında ilk kez konuştu!

İLİŞKİLİ HABER

Kıvanç Tatlıtuğ'un 1 Milyon TL'lik yeni oyuncağı

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü komedyen 'Kalk Gidelim'in kadrosuna katıldı

İLİŞKİLİ HABER

Engin Altan Düzyatan'a eşinden romantik doğum günü mesajı

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Gündeş'ten Hadise'ye destek mesajı!

İLİŞKİLİ HABER

Bomba iddia! Hadise kardeşleriyle yollarını ayırdı

BİR YORUM YAPIN 2

Yücel 4 yıl önce

Iyi de sen de annenle ilgili neden yalan söylüyorsun ki? Eğer ölseydi gıda zehirlenmesinden mi ölmüş olacaktı? O zaman ne açıklama yapacaktın?

Toplam 1 beğeni

Sanatçı 4 yıl önce

Ünlenmek için zarf atıyor, hadise bunu kapıp orim yaptırıyor, ya biraz kafa.