Hadise Nur Yerlitaş'a ateş püskürdü

27 Temmuz 2018, 09:24
Hadise Nur Yerlitaş'a ateş püskürdü

Ünlü şarkıcı Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz, geçtiğimiz gün hastaneye kaldırılmıştı. Olayın ardından Nur Yerlitaş, bir canlı yayında Hadise'nin annesinin intihar ettiği için hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından Hadise, Yerlitaş'a ateş püskürdü.

Geçtiğimiz gün ünlü şarkıcı Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiği ile ilgili haberler magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Olayın medyada yer bulmasının ardından Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, intihar iddiasının doğru olmadığını belirterek rahatsızlığın bir gıda zehirlenmesi olduğunu ifade etti.

Ancak ünlü modacı Nur Yerlitaş, katıldığı bir televizyon programında şu açıklamalarda bulunarak Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı. "Hadise'nin annesi zehirlendi, Şişli Etfal'deyiz, özel bir hastaneye götürmek istiyoruz, çok kötü yoğun bakımda.' dedi. Saat 03 sularıydı. Benim yakın dostum Azmi Hoca'yı aradım, 'Hadise'nin annesi zehirlenmiş, yoğun bakımdaymış, özel hastaneye almak istiyorlar, hastane göndermiyor, karşı hastanenin doktorunun araması gerekiyormuş' dedim. Neticede hastaneye aldılar annesini. Sonradan öğrendim ki, kadıncağız intihar etmiş. Ben de 'anne' konusunda çok hassasımdır, annemi kaybettim..."

Bu açıklamaya çok sinirlenen Hadise sosyal medya hesabından  "Annem için doktor konusunda yardım istedik. 'Bana teşekkür etmediniz, ayıplıyorum' diye mesaj attı. Benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştı. Ailemin özel durumunu anlatmak senin haddine mi?" açıklamasında bulundu. 

İşte Hadise'nin sosyal medyada paylaştığı o açıklaması...

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Yücel 2 yıl önce Şikayet Et
    Iyi de sen de annenle ilgili neden yalan söylüyorsun ki? Eğer ölseydi gıda zehirlenmesinden mi ölmüş olacaktı? O zaman ne açıklama yapacaktın?
    Cevapla
  • Sanatçı 2 yıl önce Şikayet Et
    Ünlenmek için zarf atıyor, hadise bunu kapıp orim yaptırıyor, ya biraz kafa.
    Cevapla