ABD'nin Türkiye üzerinden yapmaya çalıştığı ekonomik saldırı için Yavuz Bingöl ve İzzet Yıldızhan birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Türk halkının iki sevilen sanatçıYavuz Bingöl ve İzzet Yıldızhan, ülkemize karşı yapılan ekonomik saldırı neticesinde dolar ve Euro kurlarında yaşanan dalgalanmalarla ilgili konuşarak önemli açıklamalarda bulundular.

Sosyal medya hesabından gönderi paylaşan Yavuz Bingöl, şunları söyledi: "1 dolara vatanını satanlarla, canı dahil her şeyini vatanına verenlerin savaşıdır bu savaş. Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir devlettir, Türk milleti de büyük bir millettir. Birlik, beraberlikle aşacağız bu günleri. Lütfen Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Trabzon konuşmasını dikkatlice bir kez daha okuyun. Tarihi bir konuşma yaptı sayın Başkan. Gün, kayıtsız şartsız birlik günüdür."

Ticarette de ciddi yatırımları olan şarkıcı İzzet Yıldızhan da ekonomik saldırılarla ilgili yorum yaptı. Dolar ve Euro'daki artıştan dolayı büyük kaybı olan Yıldızhan, şu açıklamayı yaptı: "Yıllardır ülkemizi çeşitli sebeplerle bölmeye, yıkmaya çalıştılar. Yıllarca terör örgütleri bunu denediler. Sonra 15 Temmuz'da hain darbe girişimi yaşandı, şimdi de bizi, ülkemizi ekonomik krizle yıldırmaya, yıkmaya çalışıyorlar. Ama bu, onların son oyunları olacak."

İLİŞKİLİ HABER

Tatlıses'in dolar paylaşımı binlerce beğeni aldı

İLİŞKİLİ HABER

Seren Serengil ile Yaşar İpek balayını Vietnam'da yapacak

İLİŞKİLİ HABER

Sertab Erener atarlı şarkıcıları topa tuttu!

İLİŞKİLİ HABER

İrem Derici'nin ezan hassasiyeti!

İLİŞKİLİ HABER

Engin Akyürek hayranlarına müjde!

İLİŞKİLİ HABER

Alişan ayağına gelen serveti ailesi için reddetti

İLİŞKİLİ HABER

Aylin Şengün Taşçı: Ekonomimiz sağlam ellerde...

BİR YORUM YAPIN 0