Mert Fırat: İlk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım

02 Eylül 2018, 10:04
Mert Fırat: İlk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım

Ani bir şekilde evlenmeye karar veren Mert Fırat ve İdil Fırat son günlerin en çok merak edilen ve konuşulan çiftti. Evliklik kararı ve oyunculuğu ile adından söz ettiren Mert Fırat, katıldığı bir Youtube kanalından merak edilenleri anlattı.

Mert Fırat, konuk olarak katıldığı Youtube üzerinden yayın yapan bir programda 8 Eylül'de nikah masasına oturacağı İdil Fırat'la olan ilişkisi hakkında konuştu. Her şeyi geleneklere uygun bir şekilde yaptıklarını anlatan Fırat, “Aileler geniş olunca, sadece anne-baba ve en yakınlarla gibi kısıtlama olmadan bu mutluluğu herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Düğün hazırlık aşamasında hiç strese girmedik”dedi. Fırat, İdil Fırat'ı ilk gördüğünde evleneceklerini anladığını ifade ederek şunları söyledi: "İdil’le ilk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım. İlk birkaç günde anlıyorsun bunu... Aşk olmadan hiçbir şey olmuyor”

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Şahsi Fikrim 2 yıl önce Şikayet Et
    Kına gecesindeki o insanların üzerinde taşınma rezaleti de neydi öyle.Aklıma Hz. Yusufun köleliği bitirdiği o yıllar geldi.İnsanlara bu muameleyi reva gören bir hanımla değil evlenmek arkadaş bile olmak istemem kimse kusura bakmasın.
    Cevapla