Saray sosyetesinden 5 milyon euroluk düğün!

09 Eylül 2018, 12:35
Saray sosyetesinden 5 milyon euroluk düğün!

Versailles Sarayı’nda görkemli bir düğün gerçekleştirecek olan Yağız Sözmen ile Yasemin Sengir çifti, düğün için yaklaşık 5 milyon euro'luk harcama yaptı.

Ünlü bir otelin ortağı olan Ali Sözmen'in oğlu Yağız Sözmen ile iş adamı Rasim Sengir'in kızı Yasemin Sengir, bu akşam Paris'te dillere destan bir düğünle dünyaevine girecek.

Geçtiğimiz gün Türkiye'de nikahları kıyılan ünlü çifti, sosyetenin tanınan isimleri tek bırakmadı. Büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen düğün için Sözmen Ailesi, para saçtı. 

VIP HİZMETLER YAPILDI

Sözmen Ailesi, düğüne davet ettiği konuklarından herhangi bir yerde fotoğraf yayınlamamalarını istedi. Çalışanlara da düğünden paylaşım yapmamaları için sözleşme imzalatıldı.

Erkek tarafı bu akşamki düğün öncesinde de Four Seasons Hotel'de ağırladıkları misafirlerine VIP araçlarla şehir turu attırdı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • yılmaz 2 yıl önce Şikayet Et
  euro olmuş 7.50 tl. Bu zamanda 5 milyon euro luk düğün yapanın vergi rekortmeni listesinde olması lazım. Maliye bir denetlesin şu şirketleri.
  Cevapla
 • Mete 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu kadar parayı bu zamanda fransıza verdi
  Cevapla
 • Deniz 2 yıl önce Şikayet Et
  En büyük Türkiye düşmanları bunlar !!
  Cevapla
 • Erkan 2 yıl önce Şikayet Et
  Ayiptir yazik günah Emserim bu krizde dügünlerini türkiyede yapsalar olmazmi türkiyede yermi kalmadi Cennet Vatanda ayip ayip
  Cevapla
 • Yasin 2 yıl önce Şikayet Et
  Az harcanmış çok düşük Allah akıl fikir versin
  Cevapla