Versailles Sarayı’nda görkemli bir düğün gerçekleştirecek olan Yağız Sözmen ile Yasemin Sengir çifti, düğün için yaklaşık 5 milyon euro'luk harcama yaptı.

Ünlü bir otelin ortağı olan Ali Sözmen'in oğlu Yağız Sözmen ile iş adamı Rasim Sengir'in kızı Yasemin Sengir, bu akşam Paris'te dillere destan bir düğünle dünyaevine girecek.

Geçtiğimiz gün Türkiye'de nikahları kıyılan ünlü çifti, sosyetenin tanınan isimleri tek bırakmadı. Büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen düğün için Sözmen Ailesi, para saçtı. 

VIP HİZMETLER YAPILDI

Sözmen Ailesi, düğüne davet ettiği konuklarından herhangi bir yerde fotoğraf yayınlamamalarını istedi. Çalışanlara da düğünden paylaşım yapmamaları için sözleşme imzalatıldı.

Erkek tarafı bu akşamki düğün öncesinde de Four Seasons Hotel'de ağırladıkları misafirlerine VIP araçlarla şehir turu attırdı.

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncunun yeni dizisi belli oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Dünya Yıldızı Megan Fox'tan Çanakkale paylaşımı!

İLİŞKİLİ HABER

Ufuk Bayraktar cezaevine girdi

İLİŞKİLİ HABER

Murat Cemcir ve Ahmet Kural ekranlara geri dönüyor!

İLİŞKİLİ HABER

Ceviz kabukları sanat eserine dönüştü

İLİŞKİLİ HABER

Sosyetenin düğünündeki şok detay!

BİR YORUM YAPIN 5

yılmaz 3 yıl önce

euro olmuş 7.50 tl. Bu zamanda 5 milyon euro luk düğün yapanın vergi rekortmeni listesinde olması lazım. Maliye bir denetlesin şu şirketleri.

Toplam 7 beğeni

Mete 3 yıl önce

Bu kadar parayı bu zamanda fransıza verdi

Toplam 8 beğeni

Deniz 3 yıl önce

En büyük Türkiye düşmanları bunlar !!

Toplam 10 beğeni

Erkan 3 yıl önce

Ayiptir yazik günah Emserim bu krizde dügünlerini türkiyede yapsalar olmazmi türkiyede yermi kalmadi Cennet Vatanda ayip ayip

Toplam 9 beğeni

Yasin 3 yıl önce

Az harcanmış çok düşük Allah akıl fikir versin

Toplam 8 beğeni