Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i büyüdü! İşte son hali...

29 Eylül 2018, 12:09
Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i büyüdü! İşte son hali...

Bir zamanların reyting rekortmeni olan Aşk-ı Memnu dizisinin Bülent karakterini canlandıran Batuhan Karacakaya'nın son halini görenler şaşırdı. İşte genç oyuncunun şaşırtan değişimi...

Genç oyuncu Batuhan Karacakaya, çocukluk yıllarında oynadığı dizideki hallerini görünce çok duygulandığını söyledi. Magazin muhabirlerinin merak edilen sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Batuhan Karacakaya "çocuk yaşta oyuncu olmanın hep dezavantajlarından söz edilir, sizce avantajları neydi?" sorusuna, "Profesyonel bir iş yapıp, para kazanır hale geliyorsunuz, insanları tanımaya çok erken yaşta başlıyorsunuz. Sanırım bunu bir şans olarak adlandırabilirim. Tanıdığım insanlar oyuncu ve önemli insanlardı. Bu kendimi geliştirmeme olanak tanıdı. Ama yanlış anlaşılmasın yine de çocuktum..." diyerek yanıt verdi. 

Çocukluktan çıkıp,genç ve yakışıklı biri olarak karşımıza çıkan  Batuhan Karacakaya, "Kendime çok dikkat ettim. İlk işimin ardından kendimi kişilik ve vücut olarak da geliştirdim. İlk dizim sırasında da yüzüyordum, yüzmeye devam ettim, ardından fitness yapmaya başladım. Olumlu geri dönüşleri de okumaya, duymaya başlayınca hoşuma da gitti." dedi.

İŞTE GENÇ OYUNCUNUN SON HALİ;

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar