'Payitaht Abdülhamid'in yapımcılarından o sahne ile ilgili açıklama!

06 Ekim 2018, 14:39
'Payitaht Abdülhamid'in yapımcılarından o sahne ile ilgili açıklama!

Dün TRT1'in en çok izlenen dizilerinden biri olan "Payitaht Abdülhamid"in dün akşam ki yayınlanan yeni sezon bölümünde yer alan "Ayı" sahnesine yapılan eleştirilere Yapımcı Yusuf Esenkal'dan alkışlanacak bir açıklama geldi.

'Payitaht Abdülham'in dizisindeki "Ayı" sahnesine birçok izleyici tarafından, çekimine dair eleştiriler geldi. Bunun üzerine harekete geçen ES yapım şirketinin sahibi Yusuf Esenkal sosyal medya üzerinde beğeni yağmuruna tutulan bir açıklamada bulundu. 

İşte Esenkal'ın açıklaması;

"AYI" sahnesi üzerine; dün akşam yayınlanmasıyla birlikte ve bugün de kıymetli seyircilerimizden gelen eleştirilere kayıtsız kalmamamız gerektiği için düşüncelerini paylaşmak istedim.. Böylesine cesur yazılmış ve elinizde oldukça çok imkanlar varken kötü çekilmiş bir sahneyi yayınladığınızda 3 tercihle baş başa kalırsınız.

1. Yaptık oldu (beğenen beğenir, beğenmeyen beğenmez)
2. Bir daha böyle bir işe kalkışmayalım
3. Bir daha böyle bir işe girişecek tecrübeyi, kötüsünü yaparak elde ettik artık iyisini yapmaya hazırız.. Bizim tercihimiz 3.sü. Çalışıcaz, zorlıcaz, daha akıllı ve tedbirli davranıcaz. Daha iyisini yapmak için uğraşıcaz."

Yaptığı paylaşımın altına birçok izleyici böyle bir açıklama yapıldığı için teşekkür etti. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • fatih 1 yıl önce Şikayet Et
    bende teşekkür ediyorum
    Cevapla
  • Enes 1 yıl önce Şikayet Et
    O sahneyi izledigimde cok kizdim. Yani o sahneden herhangibir insan ile kavga etselerdi daha surukleyici olurdu. Ben cok ama cok sacma buldum payitahttan baska bir dizi izlemeyen biri olarak.
    Cevapla