Özge Uzun: 'Eşinizle son bir kez konuşun...'

09 Ekim 2018, 11:58
Özge Uzun: 'Eşinizle son bir kez konuşun...'

Sunucu Özge Uzun'un eşi Volkan Üst, geçtiğimiz günlerde kalp krizi nedeniyle ölümden dönmüştü. Uzun hastanede yaşadığı rol süreci ilke kez kamera karşısında anlattı.

Geçtiğimiz hafta eşi Volkan Üst'ün kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılma ve ameliyat olma sürecini bir televizyon programına konuk olarak anlatan Simge Uzun,  "Eşim kalp krizi geçirdi, çok ciddi bir durumdu. Pazar günü operasyona girdi ama cuma günüden itibaren sorun vardı. Ben doktordan randevu aldım gitmedi, cumartesi yüksek tansiyon vardı, pazar artık kendini çok kötü hissetti apar topar hastaneye gittik.Hemen acil servise aldılar eşimi, serum falan taktılar kusmaya başladı. Tansiyonu bir türlü düşmedi. Türkiye Büyükelçisi’ni aradım sağ olsun hemen yardımcı oldu. Orada hep yanımızda oldular. Bizi başka bir hastaneye yönlendirdi. Gittiğimiz hastane ‘hemen anjiyo olması lazım’ dedi. Ama tansiyonu yüksek, o yüzden ameliyata giremiyor... dedi.

"Eşime sürekli ilaç verdiler durumu toparlamaya çalıştılar.Ben ameliyattan önce ‘anjiyo olur rahatlar’ durumundaydım ta ki doktor yanıma gelene kadar.‘Sizin onayınız gerekiyor’ dediler, ben hala normalim sakinim. Sonra doktor ‘çok riskli bir durum söz konusu, eşinizle her ihtimale karşı son bir kez konuşmak ister misiniz’ dedi. Tam eşimin yanına gideceğim doktor durdu ‘ama korkutmayın’ Eşimin yanından çıktıktan sonra doktor geldi, ‘aramanız gerek yerler varsa arayın, çok riskli bir ameliyat ’dedi. Sonra operasyon gerçekleşti ve eşim sağ salim çıktı. Doktorumuza çok teşekkür ediyorum. Eşimi önce Allah’a sonra onlara borçluyum. Sayın Büyükelçimiz geldi, eşi geldi. Bizimle çok ilgilendiler." diyerek sözlerine devam etti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • ... 1 yıl önce Şikayet Et
    Geçmiş olsun Allah şifa versin inşaallah bütün hastalara da, eşinize de.
    Cevapla