Ezgi Mola: Aklım almıyor, heyecandan ölüyorum!

17 Ekim 2018, 11:10
Ezgi Mola: Aklım almıyor, heyecandan ölüyorum!

Organize İşle 2 filmi ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Ezgi Mola, çocuk sahibi olmak istediğini vurgulayarak "Bir köpeğim olduğunda, o benim yüreğimi sızlatıyor. Çocuğum olduğunu düşünüyorum; o duyguyu aklım almıyor, heyecandan ölüyorum!" dedi.

Organize İşler devam filminde Lerzan karakterini canlandıran Ezgi Mola, Alem dergisine kapak oldu. Kendisi hakkında bilinmeyen noktaları anlatan Mola, çocuk sahibi olmak istediğini vurguladı.

"Çocuğumla beraber büyümek istiyorum" diyen Mola sözlerine, "Çocuğumla beraber büyümek istiyorum. Bir köpeğim olduğunda, o benim yüreğimi sızlatıyor. Çocuğum olduğunu düşünüyorum, o duyguyu aklım almıyor heyecandan ölüyorum" ifadeleriyle devam etti.

Samimiyetiyle her daim gündem olan Mola, "Star bir kadının, kış gelince pijamasının üzerine çoraplarını çekip uyuyor olduğunu görmek bana kendimi iyi hissettiriyor" dedi.

Güzel oyuncu sözlerini, "Çok titizim, temizlik yapmadan edemiyorum. Organize İşler 2 çekiminde takma tırnak takıldı, hayatım durdu temizlik yapamadığım için!" diyerek sonlandırdı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar