Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili ilk açıklama!

19 Ekim 2018, 11:40
Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili ilk açıklama!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, İstanbul Maslaktaki bir hastaneye kaldırıldı. Kızı Sezin Erbil babası ile ilgili açıklamada bulundu. işte, haberin detayları...

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, evinin banyosunda olduğu sırada kayıp düşmesi nedeniyle kaburgalarını kırdı. Hastaneye kaldırılan Erbil, göğüs boşluğunda kan toplanması sebebi ile ameliyata alındı.

Ünlü şovmen Erbil'in kızı Sezin Erbil, "Babam evdeyken düşmüş. Durumu kritik değil ama vücudunda kırıklar var" diye üzülerek açıklamada bulunmuştu.

Acıbadem Maslak Hastanesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Semih Halezeroğlu, sanatçının durumu ile ilgili şu bilgileri verdi: “Hastamız Mehmet Ali Erbil evinde düşme sonrası Acıbadem Maslak Hastanesi Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan tetkiklerde kaburgalarında çoklu kırıklar ve sonucunda gelişen göğüs boşluğunda kanama ve hava birikmesi tanıları ile acil operasyona alınmıştır. Operasyon başarıyla sonuçlanmış ve hastamız yoğun bakımda takibe alınmıştır. Genel durumu şu an iyidir."

Şarkıcı Sinan Özen, ünlü şovmen Erbil'in ziyareti için hastaneye girerken görüntülendi.

Ünlü sunucunun sağlık durumuna dair kızından ilk açıklama geldi: "Canım babamın ameliyatı çok şükür iyi geçti, kanama durduruldu. Şu anda yoğun bakımda, birkaç gün daha orada kalacak. Önümüzdeki günlerde kırılan kaburgalarından bir operasyon daha geçirecek. Arayan, soran, hastaneye gelen, dua eden herkese kendim, babam ve ailem adına çok teşekkür ederim."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Beyzanur 2 yıl önce Şikayet Et
    Rabbim şifasını versin ..geçmiş olsun..
    Cevapla