Beş yılın ardından yeni albümü 'Head Above Water' ile müziğe geri dönen Lavigne, Billboard dergisine röportaj verdi. İşte, haberin ayrıntıları...

Lyme hastalığı sebebiyle yaklaşık iki yıl boyunca dinlenen şarkıcı, “Durumu turnede fark ettim. Sürekli yoruluyordum ve halim yoktu. İlaçlar da fayda etmedi” diyerek yaşadıklarını üzülerek anlattı.

Eski model Yolanda Hadid’in hastalıktan şüphelendiğini anlatan Lavigne, bunu açıklamadığı için pişmanlığını,“Cesur durup, dünyaya her şeyin yolunda gittiğini gösteriyordum. Ama bunu yapmamalıydım" sözleri ile itiraf etti.

Lyme Hastalığı nedir?

Son zamanlarda kene, sivrisinek, atsineği, bit gibi kan emen canlıların yanı sıra kedi ve köpeklerden de bulaşan Lyme Hastalığı sağlığı oldukça tehdit ediyor. "İçimizdeki sessiz katil" olarak bahsedilen bu hastalık, kalp krizi, şizofreni, bipolar bozukluk, beyin tümörü, bazı kanser türleri, otizm, huzursuz bacak sendromu, ürtiker, haşimato tiroidi, Alzheimer, Parkinson, gibi pek çok hastalığa benziyor.

Lyme Hastalığının belirtileri nelerdir?

Ataklar, titreme, kronik yorgunluk, vücut, kas ağrıları ve şiddetli baş ağrısı gibi durumlar gözlenebilir. 

Lyme Hastalığının tedavisi var mı?

Doktor reçesi ile antibiyotik kullanarak, Lyme hastalığı tedavi edilebilir. Ne kadar erken teşhis konulur ve tedaviye erken başlanırsa o kadar hızlı iyileşme süreci görülmektedir.

İLİŞKİLİ HABER

Hazal Kaya'dan yıllar sonra gelen Aşk-ı Memnu itirafı!

İLİŞKİLİ HABER

Çocuklar Duymasın'ın İrem'i 4 ayda 20 kilo verdi! Şok değişim

İLİŞKİLİ HABER

Şahan Gökbakar'ın 20 yıl önceki hali görenleri şaşırttı

İLİŞKİLİ HABER

İdil Fırat neden hastaneye kaldırıldı?

İLİŞKİLİ HABER

Nager sendromu nedir? Belirtileri nelerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Tiyatro oyuncu Rutkay Aziz'den torun sürprizi!

BİR YORUM YAPIN 2

Fatma 3 yıl önce

Allah sifa versin

Avril 3 yıl önce

Kıyamam :(