Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili yeni gelişme

02 Kasım 2018, 12:35
Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili yeni gelişme

haftalardır yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuna dair yeni gelişmeleri doktor kardeşi Yeşim Erbil yaptı.

Evinin banyosunda düşüp kemiklerini kıran ve daha sonra Kaçık sendromu hastalığı nüksettiği için yoğun bakıma kaldırılan şovmen Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durumu ile ilgili kız kardeşi Yeşim Erbil sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

İşte Erbil'in kardeşinin yaptığı açıklama;

"Bu ağabeylerimin sünneti. Solda Mehmet Ali Erbil, sağda Mustafa Erbil. Ben hatırlamıyorum o günü. Hepimiz hastanedeyiz. Stabil kelimesi durumu en doğru anlatan kelime. Yeniden uyutuldu tüm bunlar organ fonksiyonlarını korumak için. Sabah bir hanım geldi dualar okuyarak. Ağabeyin bana sahip çıktı, korudu hep dedi. Bildiğimiz, bilmediğimiz çok fazla dokunmuşluğu var. Hiçbir şey uzaktan görüldüğü gibi değil. Zamana ihtiyaç var bu süreçte. Bu sürenin ne kadar olacağını bilemeyiz ama ben inanıyorum bize ve size dönecek. Sezin Erbil bambaşka bir evlat. 16 yıldır atakları yaşadı, artık yarı doktor oldu. Yasmin Erbil bu kadar ciddi bir durumu ilk kez yaşıyor. İnşallah güzel haberleri en kısa sürede veririz size."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar