Ünlü oyuncu konuştu: Medya sektörünü ele geçirdik

13 Kasım 2018, 10:35
Ünlü oyuncu konuştu: Medya sektörünü ele geçirdik

Ünlü oyuncu Hande Soral, geçtiğimiz günlerde reyting rekoru kıran 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin oyuncu kadrosuna katılması ve ailesi ile alakalı merak edilen konuları Hürriyet'ten Tülay Demir Oktay'a konuştu. İşte, haberden bazı ayrıntılar...

Diriliş Ertuğrul dizisiyle tekrardan ekranlarda gördüğümüz ünlü oyuncu Hande Soral, kardeşleri Bensu ve Bedirhan'ın da kendi gibi oyuncu olması ile alakalı "Sorallar olarak böyle böyle sektörü ele geçireceğiz" iddialı ifadelerde bulundu.

Ailede ilk oyuncu olması nedeniyle kardeşlerinin de ona özendiği ile alakalı sorulan soruya ünlü oyuncu Hande Soral, "Özendi diyemeyiz de benim aracılığımla birçok insanla tanıştılar. Yapımcılar, yönetmenler, menajerim..."

"Beni ziyaret için sete gelip gittiler. Evime geldiklerinde oyuncu arkadaşlarımla tanıştılar. İster istemez onlar da bir şekilde işin içine girmeye başladılar" diyerek sözlerine devam etti.

Aile büyüklerinin üç kardeşin meşhur olması konusunda ne düşündüğü sorusuna ünlü oyuncu Soral, "Çok gururlular, babam 'Sıra bizde' diyor. Sorallar olarak böyle böyle sektörü ele geçireceğiz" yanıtını verdi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Devam 2 yıl önce Şikayet Et
    Devam devam bos durman afferim tuh size Allah hidayet versin saglikli.
    Cevapla