Berna Laçin hakim karşısına çıktı!

13 Kasım 2018, 13:44
Berna Laçin hakim karşısına çıktı!

Ünlü oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yayınlandığı bir tweet nedeniyle "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan başlatılan soruşturma hakim karşısına çıktı.

Oyuncu Berna Laçin, çocuklara yönelik cinsel istismar ve öldürme eylemlerine ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım nedeni ile hakkında açılan soruşma davası başladı.

İstanbul Anadolu 59. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ilk duruşmasına sanık Berna Laçin ile avukatı katıldı. Berna Laçin, kimlik tespiti sırasında oyuncu olduğunu, aylık gelirinin de 10 bin TL olduğunu söyledi. İddianamede geçen ifadeleri hiçbir şekilde kabul etmediğini söyleyen Berna Laçin Eşiz, "İddianameye konu tweeti ben attım. Bu idam ile ilgili bir tweettir. Tweette idam etiketi bulunmaktadır. Dinle ilgili herhangi bir konu yok. İdamla ilgili bir konudur. Bunlar troller tarafından bilinçli olarak saptırılıp bir gündem yaratılmıştır. Şu anda burada olmama sebep olmuşlardır" dedi.

İŞTE BERNA LAÇİN'İN ATTIĞI TWEET;

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
  tweetinizde herşey çok açık anlaşılıyor hanımefendi.Şimdi ikiyüzlü olmanızın bir anlamı yok.Klavye başında neyseniz öyle olun.
  Cevapla
 • yiğido 2 yıl önce Şikayet Et
  Medine sokakları diyeceğine oturduğun mahalenin sokağını yazsaydın. paris vb deseydin bu islama saldırdığını gösterir. sana kimse söylemedi mi Medine Mekke Müslümanlar için kutsal bir yer diye.
  Cevapla
 • babuç 2 yıl önce Şikayet Et
  ne oldu haim karşısında neden kıvırttınız yemedimi
  Cevapla
 • sinan 2 yıl önce Şikayet Et
  istatistiklere bak senin gibilerin taptığı amerika tecavüzde en önde. arabistan sıralamada bile yok. bi de özellikle medineyi söylüyorsun dinsiz imansız
  Cevapla