Merve Boluğur’dan Koronavirüs açıklaması

17 Mart 2020, 11:44
Merve Boluğur’dan Koronavirüs açıklaması

Uzun süredir projelerde yer almayan, tükenmişlik sendromuna girdiği konuşulan oyuncu Merve Boluğur, alışveriş merkezinde objektiflere görüntülendi. İşte, koronavirüs açıklaması...

Annesi ile alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü oyuncu Merve Boluğur, ayaküstü muhabirler ile sohbet etti. Son günlerde ülkemizde de görülen koronavirüs ile alakalı konuşan Boluğur, "Tedbirlerimizi aldık ama hayat devam ediyor" sözleriyle düşüncelerini dile getirdi.

Merve Boluğur'dan koronavirüs açıklaması

ÇAĞATAY ULUSOY TARAFINDAN SEÇİLDİ!

Bazı kaynaklara göre Çağatay Ulusoy'un senaryosu kendisine ait olan sinema filmi projesi için Merve Boluğur'u seçtiği konuşuluyor.arasında. Menajeri ile yollarını ayıran Boluğur'un Çağatay Ulusoy'un menajeri Engin Aykanat ile konuşup anlaşmaya vardığı da konuşulan gelişmeler arasında.

Merve Boluğur haberleri

Son zamanlarda senaristliğe ve yönetmenliğe ilgi duyan Çağatay Ulusoy, gelecek yılda çekmeyi planladığı filmi için durak durak bilmeden çalışıyor.

Çağatay Ulusoy haberleri

EKRANLARDAN UZAK DURAN BOLUĞUR NİŞANTAŞI'NDA GÖRÜNTÜLENDİ!

Son zamanlarda Murat Dalkılıç ile yaşadığı ayrılık haberinden sonra epey süredir ortalarda gözükmeyen 31 yaşındaki Boluğur, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

Yüzünden gülümsemesi eksik olmayan ünlü oyuncu Boluğur, yeni sezonda ekranlarda olup olmaması hakkındaki sorulara henüz bu sezon için bir anlaşma olmadığı yanıtını verdi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Musti 6 ay önce Şikayet Et
    Merve hanım gerçekten çok kötü gõrünüyor tükenmiş
    Cevapla