Hakan Akkaya'nın şoförü isyanlarda

20 Kasım 2018, 09:27
Hakan Akkaya'nın şoförü isyanlarda

Hakan Akkaya’nın şoförü Yunus Emre Öztürk modacı hakkında ağır ithamlarda bulunurken hakkını aradı. İşte, haberden detaylar...

Günaydın gazetesi yazarı Atakan Irmak'ın haberine göre, Hakan Akkaya’nın şoförü Yunus Emre Öztürk modacı hakkında 90 gün geçmemesine rağmen parasını alamadığını ifade etti.

Yaşadığı durumdan mağdur ve şikayetçi olan Öztürk, "Geçtiğimiz Ağustos ayında şoför olarak işe başladım. Seyrantepe'de bulunan ofisinde kendisi ile görüştüğümde, bana bugüne kadarki tüm şoförlerin aptal olduğunu söyledi. Bu görüşmede; 3 bin 500 lira maaş, 500 lira aracın yakıtı, yemek ve maaş üzerinden sigorta girişi yapılması şartıyla anlaşma sağladık"sözleriyle ifade etti.

Şoförlük mesleğinden istifa eden ve hakkını arayan Öztürk, "İşe başladığım günden itibaren Hakan Akkaya'nın şoförlüğünü gece boyunca yaptım. Ancak kendisi, saat 10'dan itibaren hazırda beklemem yönünde talimat verdi. Her gün saat 10'da evine gidiyordum ve uyanmasını bekliyordum. Yine bir gün beklerken 24 kez telefonunu aradım. Bana ulaştığında sadece 'Gidebilirsin' dedi"sözleriyle açıklık duruma getirdi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar