Safiye Soyman: 'Gecekonduda yaşasaydım da, oğlum sağlıklı olsaydı...'

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman katıldığı bir magazin programında ailesi ve oğluyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Safiye Soyman, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Soyman, 20 yıldır MS hastalığıyla mücadele eden oğlu Harun'u anlattı... 

“Yattığım yastıklar sel olmuştur. Sabahlara kadar ağlamışımdır, kimse görmemiştir. Ben 20 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. Benim sevgim oğlumu yaşatıyor. Onu sevenler oğlumu yaşatıyor. Onu arayanlar oluyor. Instagram’da gelen mesajları okuyorum. Denize sıfır bir ev tuttum Bodrum’da. Orada yaşıyor. Denizin içinde fizyoterapi yapıyor. Oranın havası ona çok iyi geldi. Oğlum 4 senedir hastaneye gitmiyor. Maşallah diyeyim. Ben de işim olmadığı zaman hep oradayım." 

ANNE DEMESİNİ HALA HAYAL EDİYORUM

"Bazen kapıdan girip ‘anne’ dediğini hayal ediyorum. Çok güzel çocuk oyun parkları kuruyordu, ihalelere giriyordu. Benden yardım isterdi. Onun bana bir gün ‘anne’ demesini isterim. Şuan konuşamıyor. Gözleriyle tepki veriyor. Ben ona hep pozitif enerji. ‘Oğlum iyi olacaksın’, ‘bak kansere bile çare bulunuyor, sen de iyi olacaksın’ diyorum. 

"Hiçbir zaman isyan etmiyorum. Bu da bana bir sınav, bir ödül herhalde diyorum. Şükrediyorum. 'Hamdolsun' diyorum. 'Allah benim sabrımı deniyor' diyorum. Ben ona hep ‘iyi olacak’ gözüyle bakıyorum. "‘Amalar evleniyor, felçliler evleniyor, engelliler evleniyor ben de engelliyim. Evlenmek istiyorum’ dedi. O çok istedi evlenmeyi. ‘Siz kapınızı kapatıyorsunuz, ben odamda yalnız kalıyorum’ dedi."

BİR 'OF' DEMEDİM

"Gecekonduda, çadırda yaşasaydım da oğlum sağlıklı olsaydı. Bu kadar sahneye çıkıyorum, gülüyorum, eğlendiriyorum… Madalyonun arka tarafı öyle değil ama. Ben bir kez ‘of’ demedim. "

"Çocuğum benim enerjimle, sevgimle yaşıyor. Bugün hayattaysa ona olan sevgim ve ilgimdir. Bugün ne yedi, ne içti.Allah korusun bana bir şey olsa… Ölümün genci yaşlısı yok. ‘Bana bir şey olursa şunu yapın, bunu yapın’ diyorum. Vasiyetlerim var. Tembihlediklerim var. MS hastalığı tamamen bakım hastalığı.Çok pahalı bir hastalık. Çoğu ilacı yurt dışından getiriyoruz. Bunları temin etmek için maddi şeyler de gerekli. Sigorta bazılarını ödüyor, bazılarını ödemiyor.Tembih ettiğim yardımcısı, ablası, Faik Bey var… Faik Bey, her zaman bana ‘Sana bir şey olursa ona ben bakarım, kimseye muhtaç etmem’ diyor. Allah ondan razı olsun."

Milyonları ağlatan sahnede gerçek ortaya çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

Milyonları ağlatan sahnede gerçek ortaya çıktı!
İlk tesettürlü Cumhurbaşkanı Halime Yakub büyük ilgi gördü

İLİŞKİLİ HABER

İlk tesettürlü Cumhurbaşkanı Halime Yakub büyük ilgi gördü
Mehmet Ali Erbil'in eski eşinden şok açıklamalar!

İLİŞKİLİ HABER

Mehmet Ali Erbil'in eski eşinden şok açıklamalar!
Başkan Erdoğan'dan Canan Karatay talimatı

İLİŞKİLİ HABER

Başkan Erdoğan'dan Canan Karatay talimatı

BİR YORUM YAPIN 3

Dr. Alkan Şimşek 2 yıl önce

Klasik tedavi metotlarıyla hastanın gelebildiği durum ortada. Neden hekimlerce uygulanan Alternatif tedavi metotlarını denemezsiniz ki ...

Toplam 1 beğeni

ali 4 yıl önce

helal olsun takdir ettim sizi

Toplam 1 beğeni

Aslanım 4 yıl önce

bence reklam