Zeynep Gamze Özçelik'ten mübarek Ramazan Ayı paylaşımı!

02 Nisan 2021, 09:39
Zeynep Gamze Özçelik'ten mübarek Ramazan Ayı paylaşımı!

38 yaşındaki tesettürlü Zeynep Gamze Özçelik, aktif kullandığı sosyal medya hesabında yardım paylaşımlarında bulundu. Özçelik, hikayesine ise 'Ramazan'a Hazırız' notunu düştü.

Umuda Koşanlar Derneği'nin kurucularından olan tesettürlü Gamze Özçelik, sosyal medya hesabının story bölümünde mübarek Ramazan Ayına hazırlık içerisinde olduğunu ifade etti. Yardımdan yardıma koşan Gamze Özçelik, kimsesizlerin duyulmayan sesi olmaya devam ediyor.

Instagram'da Umuda Koşanlar derneğinin paylaştığı gönderiye şu not düşüldü:

''Geçen sene Ramazan ayında Afrika ve Asya kıtasında Türkiye dahil on ülkedeydik. “Evden eve iyilik” diyerek sizlerden emanet aldığımız bağışları yaklaşık beş bin eve erzak paketi olarak ulaştırdık. Dünyanın bir çok köşesinde on binlerce insanın orucunu açtığı iftar yemekleri verirken, binlerce çocuğumuzu da bayramlık kıyafetlerle sevindirdik. Zekat, fitre, iftar, erzak ve bayramlık bağışlarınızı on binlerce ihtiyaç sahibine ulaştırdık. Hepimize tekrar Ramazan’a kavuşma heyecanı ve geçen senenin mutluluğu kaldı. ♥️''

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
54 Yorum Var
 • Harun 6 ay önce Şikayet Et
  Allah herkese nasip etmesini dilerim,fakat ona nasip olan herkese de nasip olmuyor. inşaAllah ömrü boyunca sabır ve metanetle devam eder. Allah yâr ve yardımcısı olsun.
  Cevapla
 • Hakkı 6 ay önce Şikayet Et
  Bir insan nasıl bu kadar bir değişim yapabilir akıl alacak gibi değil.helal olsun yani.Gerçekten Rabbimiz bu dünyalar güzeli kulunun hatırına bizleri de hidayete eriştirsin inşaallah.Cennet hurisi gibi bi şey mübarek.
  Cevapla
 • Muallim 6 ay önce Şikayet Et
  Gamze Hanım artık bir idol. Kucak dolusu tebrik ve teşekkürlerimiz onun olsun. Gönül dünyamdaki kardeşim. Ülkemizin yüz akı kültür elçimiz. Onu çok ama çok seviyoruz. Selam ve dualarımızı gönderiyorum nurlu yüreğine.
  Cevapla
 • Mert 6 ay önce Şikayet Et
  herşeyinle çok harikasınnn Gamze hanım
  Cevapla
 • Enigma 6 ay önce Şikayet Et
  Gamze hanım bizim görmediğimiz, uzanamadığımız dünyamızın karanlık noktalarını aydınlattığınız için ve bu aydınlatmada bizleri de vesile ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size yardımlar konusunda güveniyorum.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun