Dilber Ay'dan şaşırtan Şeyma Subaşı açıklaması

30 Kasım 2018, 20:49
Dilber Ay'dan şaşırtan Şeyma Subaşı açıklaması

Ünlü türkücü Dilber Ay geçtiğimiz gün magazin gündemine bomba gibi düşen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşanması hakkında şaşırtıcı bir açıklama yaptı.

Ani bir kararla boşanan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın dava dosya detayları açıklanmıştı. Boşanma protokolünde Ilıcalı Şeyma Subaşı'na 115 bin TL kızı Melisa için ise 10 bin TL yani toplamda aylık 125 bin TL nafaka ödeyecek. Şarkıcı Dilber Ay ise bu duruma ticari boşanmalar olduğunu söyleyerek şunları da ekledi:

"Verdiği röportajda geçtiğimiz pazartesi günü boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı hakkında olay yaratacak bir yorum yaptı. Dilber Ay, Subaşı'nın aylık 125 bin TL nafaka almasıyla ilgili şöyle konuştu: "Herif zenginse kadınlar evleniyor. Bir ay, bir buçuk ay, sonra şut… Tak, kendini aylığa bağlıyor. Ticari evlilik bunlar. Acun'un yerinde olsam ben o parayı vallahi de billahi de vermem."

 

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • hiç 2 yıl önce Şikayet Et
  bizim bir senede kazanamadigimiz parayi Şeyma hanim bir ayda çatır çatır harcayacak hiç adil degilsin hayat.
  Cevapla
 • Veli çokbilmiş 2 yıl önce Şikayet Et
  Haklısın abla. Sonra toplumun büyük kesimine sirayet ediyor böyle durumlar ve ardından boşanmalar çoğalıyor. Karı koca ufak bir tartışmada kadın hemen polise başvuruyor ve 3 veya 4 ay uzaklaştırma alıyor. Erkek gidecek yeri yok. Olsa da elalem eleştirip dedikodusunu edecek. Evine gidemediğim için ağır psikolojik durum cabası sonra da araları soğuyan eşler bir daha birleşemiyor. Sonra da hoppala ayrılık. Bunu bizzat kadın hakları olarak savunan ve malesef bunu devlette teşvik ediyor. Sorunlu sürekli şiddet uygulayan erkekler hariçtir.
  Cevapla
 • Misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  Agzina saglik dogru soze ne hacet
  Cevapla