Hande Erçel kendisi ile dalga geçen fenomenleri affetmedi!

04 Aralık 2018, 14:50
Hande Erçel kendisi ile dalga geçen fenomenleri affetmedi!

Sosyal medya paylaşımlarında Hande Erçel görsellerini alıp dalga geçen ünlü fenomenleri savcılığa şikayet etti.

TRT 1'in yeni sezonunda Halka dizisi ile yeniden ekranlara dönen Hande Erçel geçtiğimiz aylarda kendisinin görsellerini alıp 'Bazlama' diye dalga geçen fenomenler hakkında suç duyurusunda bulundu. 

Burak Altındağ ve Alp Kılınç adlı iki Youtube fenomeni Erçel'in ingilizce konuştuğu videoyu alıp dalga geçmişlerdi. Daha sonra ünlü oyuncunun görsellerini alıp hazırladıkları bir başka videoda ise fiziksek özellikleri ile hakaret edici konuşmalar yaptılar.

Milyonlar tarafından izlenen video üzerine Ereçel harekete geçti ve fenomenleri savcılığa bildirdi. Kişilik haklarını ihlal eden konuşmalar üzerine açılan dava üzerine mahkeme  Burak Altındağ ve Alp Kılınç’ın videolarını kaldırma kararı aldı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • vatandas 2 yıl önce Şikayet Et
  bu güzelliğe laf edilirmi? yazık be...
  Cevapla
 • Hayal 2 yıl önce Şikayet Et
  Adalet yerini buldu çokda iyi oldu
  Cevapla
 • uCube 2 yıl önce Şikayet Et
  Burak Altındağ ve Alp Kılınç youtube fenomeni değildir. Instagram üzerinde paylaşaımlar yapmaktalar, ordada zaten fenomen filan değildir. Ama hande hanım dava açmakla iyi yapmıştır, umarım gereken adalet tarafınsan yapılır.
  Cevapla
 • Miray 11 ay önce Şikayet Et
  Saçma bu hakaret bile değil , hakaretten bile sayılmaz.
 • serkan 2 yıl önce Şikayet Et
  kendi canımız yanana kadar böyle durumları görmezden geliyoruz, en başta duruma dil ile bile karşı konulsa işler buralara gelmezdi muhtemelen.
  Cevapla