2 aydır yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'den haber var!

07 Aralık 2018, 08:38
2 aydır yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'den haber var!

Yaklaşık 2 aydır yoğun bakımda tedavi gören ünlü şoven Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber geldi.

Mali'nin doktor kardeşi Yeşim Erbil, sosyal medya hesabından "Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor." açıklamasını yaptı.

"AKLA GELMEYECEK BİR EV KAZASI"

Ünlü sanatçının kardeşi Dr. Yeşim Erbil konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak şunları söyledi: "Şu an pek çok hastanenin yoğun bakımlarının kapısında hastalarını bekleyenler vardır. Her gün güzel bir haber duymak umudu ile beklenir. Böyle haberleri veren tarafta oldum yıllarca sonra doğal olarak anne ve babamın haberini almayı bekledim. Hastalık her zaman yaş sırası ile olmuyor. Akla gelmeyecek bir ev kazası ile de olabiliyor böyle.

"KIZI BABASININ NEFESİYLE YAŞIYOR"

Benim ilk yeğenim ilk günden beri nöbette hastanede. Sanki babasının nefesi ile yaşıyor gibi. Sizler hep soruyorsunuz dua ediyorsunuz. Abim yıllarca evlerimizin içinde oldu ve çok sevildi. İnşallah bu sevgi selini anlatacağız ona.

"CİHAZDAN AYIRMAK İÇİN EGZERSİZLER YAPILIYOR"

Son durumla ilgili bilgileri de sizlere aktarayım. Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor. Ne zaman tam olarak ayrılır bilmiyoruz. Bizi duyuyor anlıyor. Yanında olduğumuzu hissettirmek için yanına kısa süreli giriyoruz.

"BÖBREK VE KALPTE SORUN YOK"

Sezin zaten yarı doktor oldu hep başında. Yoğun bakım ekibi canla başla tedaviyi yapıyor. Böbrek kalp ile ilgili çok şükür sorun yok. Sabırla bekleyeceğiz. Abime ve tüm hastalara hayırlı şifalar diliyorum. Haydi abicim. Çok bekleyen var seni. Allah evlatlarına ve bize bağışlasın seni."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
9 Yorum Var
 • Meral Gökkaya 1 yıl önce Şikayet Et
  Rabbım tum hastalara şifa versin
  Cevapla
 • Suruç lu 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah acil şifalar versin amin bütun hastalara
  Cevapla
 • hemmetw 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunda şeytan tüyü var.Buna kolay kolay birşey olmaz.
  Cevapla
 • uCube 1 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim ailesine bağışlasın. Tüm hastalarımıza da, ALLAH'tan şifalar diliyorum, umarım hepsi sevdiklerine kavuşur birarada güzel günler görmeyi nasip eder rabbim hepsine.
  Cevapla
 • Zübeyde 1 yıl önce Şikayet Et
  Tüm hastalara şifa dilerim..kime n nasıl öleceğini allah bilir
  Cevapla
 • edanur 1 yıl önce Şikayet Et
  eda evet kimin nasıl öleceyini allah bilir
Yorumların Tümünü Okuyun