Demet Akalın'dan kızı için yapılan yorumlara tepki

Ünlü şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabında kızı için yapılan kötü yorumlara adeta ateş püsküren açıklamalar yaptı.

4 yaşıındaki kızı Hira ile alışverişe giden ünlü şarkıcı Demet Akalın çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabında yayınlamıştı.  Demet'in henüz 4 yaşındaki kızı giyim tarzı nedeniyle eleştiri yağmuruna tutuldu. Bu yorumlara cevap vermeyen Akalın'a destek küçük yaştaki çocuğunu kaybeden bir anneden geldi. Acılı kadın, "Çocuğum yaşasaydı da ne giyerse giyseydi..." Bu yorumu gören Demet Akalın sessizliğini bozdu.

DEMET AKALIN AÇIKLAMASI;

Anne ve çocuğunun fotoğrafını paylaşarak ateş püskürdü:

Evladım yaşasaydı da ne giyerse giyseydi diye... 13 gün önce kaybetmiş evladını... Ey kalpsiz insanoğlu sanane benim evladımın giydiği üst baştan! İmkanım varken alıcam size inat!!!! Vay efendim Bayrampaşalı gibi giydiriyormuşum! Ulan sen Bayrampasaya kurban ol be! Evladını kaybetmiş bir anne sana ne güzel cevap vermiş! O olmayan katran kalbine ben ne desem boş! Kazanıp kazandıkça Ağrıdaki çocuklara park da yaptıracağım. Trabzon'daki çocuklara oyuncak da göndereceğim!! Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın! İnsan yazmaktan utanıyor be! Ayıp bilmiyorsun anladık da azıcık Alllah korkusu olsun içinde... Güzel gözlü Baran sen de nur içinde yat.

Şeyma Subaşı: Enerji patlaması yaşıyor olabilirim

İLİŞKİLİ HABER

Şeyma Subaşı: Enerji patlaması yaşıyor olabilirim
Halis Karataş:  Çocuklarıma miras kalacak

İLİŞKİLİ HABER

Halis Karataş: Çocuklarıma miras kalacak
Büşra Develi'ye Cem Yılmaz'ın yeni filminde başrol

İLİŞKİLİ HABER

Büşra Develi'ye Cem Yılmaz'ın yeni filminde başrol
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0