ABD başkanı Donald'ın eşi Melania öfke saçıyor!

14 Aralık 2018, 10:19
ABD başkanı Donald'ın eşi Melania öfke saçıyor!

Amerika Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump, medyaya saldırı içerikli sözleri ile gündeme bomba gibi düştü. Bazı gazeteci ve komedyenlerin prim yapmak için adını gelişi güzel kullandığını ifade etti. İşte, haberimizin detayları...

Amerika Başkanı Donald'ın eşi Melania bazı yazar,komedyen ve gazetecilere saçtığı  öfke ile dikkatleri üzerine çekti.

First Lady olarak adlandırılan Melania Trump, bir programda “Komedyenlerden gazetecilere, oyunculara, kitap yazarlarına pek çok kişi benim ve ailemin adını kullanan fırsatçılar...” sözleriyle eleştiride bulundu.

48 yaşındaki First Lady, “İncitmiyor. Ama tarih yazıyorlar ve bu doğru değil" yorumunu yaptı ve “Medya ve halk tarafından eleştirileceğimi biliyorum ama hem ülke hem de halk için doğru olanı ve doğru hissettiğimi yapacağım” sözleriyle cümlesine devam etti.

Slovenya kökenli Melania Trump, eşi Donald Trump'ı yanlış olduğunu gördüğü zamanlar uyardığını ancak yine de kararı ona bıraktığı söylüyor.

First Lady Melania eşi Donald Trump için ayrıca “O America ve Amerikan halkı için her gün mücadele ediyor” sözleriyle eşinin bir destekçisi olduğu imalarında bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar