Ünlü çift olan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, 2019'da doğacak olan oğullarını kucaklarına alma heyecanı yaşıyorlar. Ailede yaşanan bu büyük heyecan sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. İşte, haberden detaylar...

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen,e ilk armağanın Burak Özçivit'in babası Bülent Özçivit ve Fahriye'nin babası Ramazan Evcen'den geldiğini biliniyor.

Burak Özçivit'in ve Fahriye Evcen'in babası bir araya gelip torunları için 140 bin liraya bebek odasını uygun gördü.

Sağlığına dikkat ettiğini her fırsatta dile getiren 5 aylık hamile olan Evcen, evinde bazı kurallar koyduğunu da ifade etmişti.

Radyasyondan dolayı cep telefonlarını yasaklayan oyuncu Evcen, aynı zamanda kolonya ve parfümün evde kullanımına da engel koyduğunu dile getirmişti.

İLİŞKİLİ HABER

Sosyal medyada çok zaman harcayan ünlüler!

İLİŞKİLİ HABER

Aşkın Nur Yengi'nin şaşırtan değişimi!

İLİŞKİLİ HABER

Tutumlu Bensu Soral'dan 15 Bin TL'lik kombin!

İLİŞKİLİ HABER

İşitme engeli sema yapmasına engel olmadı!

BİR YORUM YAPIN 5

Adnan 3 yıl önce

Daha 20'li yaşlarda diziler de Bölüm başı yüz binlerce lira alıyorlar, milyonluk evlerde oturmalar, milyonluk arabalarda gezmeler, onlar kudurmasın da kim kudursun.

Misafir 3 yıl önce

Bir seneye kalmaz mahkeme kapısında soluğu alırlar artık aşırı geçimsizlik boşanma davası .

Toplam 2 beğeni

es.ca 3 yıl önce

yemen de bebekler acliktan ölsün siz dogmamis bebeğin odasına 140 bin verin bakalim.

Toplam 5 beğeni

Murat 3 yıl önce

Bizim saflarda bunların filmini dizilerini izleyip para kazandırsınlar.. Bunların suçu yok bunlara para kazandıranlar suçlu

Toplam 5 beğeni

Luksor 3 yıl önce

Heee.hiç ölmeyecek gibi yaşayın bakalım.140000tl bebek takımı.Tatlı tatlı yemenin acı acı çıkışı olur.Kimsenin parası bizi ilgilendirmez ama yapacaksanda gizli yap .Bu ortamda kime nispet yapıyorsunuz.

Toplam 10 beğeni