Kızı paylaştı! Mehmet Ali Erbil 60 gündür yoğun bakımda...

17 Aralık 2018, 09:00
Kızı paylaştı! Mehmet Ali Erbil 60 gündür yoğun bakımda...

Evinin banyosunda düşen ve hastaneye kaldırıldığı günden beridir yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'in kızı bu gün duygusal bir paylaşım yaptı.

Kaçış sendromu hastalığının nüksetmesi ile yaşadığı kaza daha ciddi bir boyut alan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı bugün babası ile ilgili duygusal bir paylaşım yaptı.

60 gündür yoğun bakımında olan ve sağlık durumu stabil olan ünlü şovmen sağlık durumu hakkında  kızı Sezin Erbil, "Yoğun bakımda 60. gün... Doktorlar, hemşireler babama çok iyi bakıyorlar. Allah razı olsun" notunu yazarak babası ile olan fotoğrafı paylaştı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
7 Yorum Var
 • HARUN 1 yıl önce Şikayet Et
  dualarim seninle guzel insan seni cok seviyorum MEHMET ALİ ERBİL cenabi allahtan istiyorumki yogun bakimdan bir an önce cikar ve cikacakta yanimizda olacak bizi yine GÜLDÜRECEK türkiyenin tek şovmeni hergün sana dua ediyorum ve EDİCEMDE
  Cevapla
 • harunbay 1 yıl önce Şikayet Et
  hızlı yaşadı, her çiçekten bal aldı. yapacak fazla bir şeyi kalmadı buralarda.
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  bir yılbaşı programı sunarken ''para mı,sağlık mı'' demişlerdi. para demişti.para bir yere kadar işe yarıyor. bak para var ama sağlık gitti.Herşeyden önce SAĞLIK.Allah herkese sağlık sıhhat versin.
  Cevapla
 • Hatice 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok uzgunuz allah şifa versin inşallah
  Cevapla
 • R S 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah şifasını versun vbiran önce inşallah güzel insan
 • uCube 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahım, Mehmet Ali abimize şifalar versin, biran önce ailesine kavuştursun güzel muhabbetleri vede gülücükleri daim olsun inşallah.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun