11 dalda Oscar ödülüne hak kazanan Titanic en ünlü nostaljik filmler listesinde yerini alıyor. Titanic filminde Jack karakteriyle Leonardo Dicaprio ile birlikte oynayan küçük kız Cora ( Alex Owens-Sarno) şimdilerde ne yapıyor? Haberimizin ayrıntıları için içeriğe göz atınız.

Jack karakterini üstelenen Leonardo Dicaprio ve Rose karakteri ile Kate Winslet'in başrollerinde olduğu Titanic filminde, Cora olarak tanıdığımız şirin küçük kız filmin üzerinden 20 sene geçmesine rağmen insanların onu 'Cora' olarak tanıdığını ifade etti.

Şu aralar 28 yaşındaki Alex Owens-Sarno Hollywood yıldızı Leonardo Dicaprio hakkında, "Leo; çok eğlenceli ve cana yakın birisi. Herkesi güldürmeyi sever" açıklamalarını yaptı ve "Çekim aralarında benimle oyunlar oynuyordu. Annem, Leo ve Kate Winslet'ın ben ve kardeşim Rachel'la gülüp eğlendiği sırada bir fotoğrafımızı çekmişti. Muhteşem oyuncularla çalıştığım için ne kadar şanslı olduğumu hep hatırlıyorum" diyerek sözlerine devam etti.

İşte, Titanic'in Küçük Kızı Cora'nın Son Hali:

1988 California doğumlu küçük yaşta oyunculuğa başlayan Alex Owens-Sarno'nun facebook sayfasında hala daha oyunculuk kariyerine devam etmesi ile alakalı bilgilerin olduğu biliniyor.

 

İLİŞKİLİ HABER

Aydan Şener Ukrayna'yı ayağına getirdi!

İLİŞKİLİ HABER

Kıvanç Tatlıtuğ'u çıldırtan suçlama!

İLİŞKİLİ HABER

Gökçe Bahadır Enrique İglesias ile düet düşünüyor!

İLİŞKİLİ HABER

Hamileler için 'Suda Travay' anlatıldı!

BİR YORUM YAPIN 0