Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı Masterchef'te yaşanan krizi çözdü! Köstebek bulundu...

19 Kasım 2020, 09:39
Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı Masterchef'te yaşanan krizi çözdü! Köstebek bulundu...

İddiaya göre Acun Ilıcalı'nın ekibinden bir isim yarışmadan elenen kişileri program yayınlanmadan 1 hafta önce ifşa ediyordu. Acun Ilıcalı ekibindeki köstebeği buldu!

MasterChef’te yaşanan kriz çözüldü! Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüriliğini üstlendiği MasterChef yarışma programı 4 sezondur yayın hayatına başarılı bir şekilde devam ediyor. Yarışmanın son haftalarında Acun Ilıcalı’nın ekibinden bir isim eleme öncesi MasterChef’e veda eden yarışmacıları sosyal medyada gizli bir kimlikle ifşalıyordu. Acun Ilıcalı ifşalayan ismi buldu.

MasterChef Türkiye'de bir süredir elenen isimler bir hafta önce sızdırılıyordu. Bu durum yarışmanın reytinglerini düşürmeye başlamıştı ki, Acun Ilıcalı ve ekibi adeta bir dedektif gibi çalışarak ifşacıyı tespit etmeyi başardı.

Acun Ilıcalı ve ekibi, kendi içlerinde bir köstebek tespit edemeyince 'yemleme' stratejisi uygulamaya karar verdi. Geçtiğimiz haftalarda fazla önlem alınmadan fısıltılar yayılmaya başladı. İfşacı aldığı ismi yine sosyal medyadan yaydı ancak bu kez her şey Ilıcalı'nın istediği gibi oldu.

Sosyal medyada yayınlanan isim yarışmadan elenmediği gibi büyük de başarı yakaladı. Elenen isim farklı çıkınca herkesin ifşacıya olan güveni de sona erdi.

Son haftalarda sürekli yarışmadan bilgi sızmasına Acun Ilıcalı daha fazla kayıtısız kalamadı ve Masterchef'teli 'köstebeği' buldu. Kimliğinin açıklanmasını istemeyen Acun Ilıcalı'nın ifşacı hakkında gereğini yaptığı da gelen iddialar arasında.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
317 Yorum Var
 • Meryem Ecrin genç 4 hafta önce Şikayet Et
  Slm Acun bey ben meryem 10 yasındayım annemle yaşıyorum. derslerim ve egıtımım için bir bilgisayar rica ediyorum sızden.evimizde tv ve bilgisayarımda yok .annem kronık astım hastası ololduğundan olayı calısamıyor İlginize teşekkür ederim.
  Cevapla
 • Seçkin 1 ay önce Şikayet Et
  bu adam 5 parasızdı diye yazan birileri var evet bu adam 5 parasızdı ama gece gündüz çalıştı işinide yazılı yaptı
  Cevapla
 • Gariban 1 ay önce Şikayet Et
  Notebook yardımını sulandırmayın. Adamın şevkini kırmayın. Hemen bu sanatcıların tazminatınıda öde ayıp değilmi kim bilir kaç sanatcı var.
  Cevapla
 • ŞÜKÜR 1 ay önce Şikayet Et
  Türk müzik piyasası kendini bitiriyor iyice bu programlarda otuz yıl önceki eser çalınıp söylenmese sizi kim hatırlar dinler? yakında böyle programlar kendi müzik ve şarkılarını yapacak ondan sonra geçmişe güle güle anlayana tabi
  Cevapla
 • Enes 1 ay önce Şikayet Et
  Acun abi bende araba istiyorum
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun