Tanem Sivar o günü anlattı: Eşimin çığlıklarını duydum...

04 Ocak 2019, 14:31
Tanem Sivar o günü anlattı: Eşimin çığlıklarını duydum...

Çok sevdiği köpekleri komşuları tarafından öldürülen Tanem Sivar, başına gelen korkunç olayı canlı yayında anlattı.

Ünlü televizyon sunucusu Tanem Sivar, bugün 2. sayfa programının konuğu oldu. Yayın esnasında kendisini derinden etkileyen köpeklerinin vefatını anlattı. İşte Tanem Sivar'ın o açıklamasından kesitler...

"Olayın oluşu korkunç bir acıydı. Sabah uyanıp köpekleri ölü bulmadık. Ölüşleri gözümüzün önünde oldu. Can çekiştiler, kurtaramadık. Magazin ve basın benim sesim oldu. Aile fotoğrafı çekiminin olduğu bir gündü. Çekim için odadan aşağıya indik. Ben arka taraftaydım. Birden Edhem’in 'Hayır Cango, Hayır!' diye bağırışını duydum. Yapabileceğimiz her şeyi yaptık. Yoğurt yedirme, su vs. ne yapılabiliyorsa… Onu kaybettik. 5 dakika sonra bu kez Pamuk, Cango’nun yaşadıklarını yaşamaya başladı. 5 dakika arayla peş peşe iki köpeğimizi kaybettik.

Tavukları haşlayıp, zehir katıyor. Bizim bahçemize atıyor. Ama bunun arkasında ne bir havlama, bir saldırma hiçbir şey yok. Tamamen kişisel sıkıntılar nedeniyle yaptığı bir durum. Bize aşık olan, bizim dibimizden ayrılmayan iki köpek bunlar.

2 gün sonra ben orada durmak istemedim. İstanbul’a dönmek üzere toparlandık. Jandarmaya bu durumu bildirdiğimizde o kişi orada olmadığını söyledi. Sonra biz toparlanıp çıkarken, eşim o şahsı gördü. Jandarmaya ‘bakın burada’ diyebilmek için fotoğrafını çekmek istedi. Tam o sırada eşime ateş açtı.

Taşınmayı düşünmüyorum. Orası kayın validemin, kayın pederimin her bir ağacı kendi eliyle diktiği bir yer. Orası bizim bütün gelecek hayallerimizde olan bir yer. Bu gibi kişiler yüzünden orayı bırakıp gitmek bize yakışmaz. Biz medeni bir şekilde kalıp dik duracağız." 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar