Hazar Ergüçlü: Dövüş dersleri almaya başladım!

07 Ocak 2019, 16:16
Hazar Ergüçlü: Dövüş dersleri almaya başladım!

Geçtiğimiz günlerde Marie Claire dergisine açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, son zamanların en popüler Netflix dizisi olan Muhafız dizisi ile alakalı konulara değindi. İşte, haberin detayları...

Kıbrıs asıllı oyuncu Hazar Ergüçlü, Medcezir dizisinde Eylül karakterini canlandırdı ve oldukça beğeni topladı. Şimdilerde Netflix'de yayınlanan Muhafız dizisinde başrolde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan gibi ünlü isimlerin olduğu çekişmeli kadro ile ekran karşına geçti.

hazar ergüçlü netflix

27 yaşındaki güzel oyuncu Muhafız filmine nasıl katıldığı ile alakalı, "Karakterin seçildiğiyle ilgili sürekli haberler çıkıyordu. Bir gün beni de deneme çekimine çağırdılar. Sonra yönetmenle görüşmeye davet edildim. Gittim ve her şey birdenbire oldu. Bir anda, bu kadar kolay bir şekilde kendimi işin içinde buldum. İnanamadım! Çünkü çok uzak görünüyordu. Çok mutlu oldum" açıklamalarda bulundu.

hazar ergüçlü

Ünlü oyuncu Ergüçlü Muhafız dizisinin 2.sezonu tarihi konusunda,"İkinci sezon çekimleri ne zaman başlayacak? Üçüncü sezon olacak mı?" sorusunu, "İkinci sezonu çektik. Fakat ne zaman yayınlanacağını henüz bilmiyoruz. Üçüncü sezon ile ilgili şu anda hiçbir bilgimiz yok. İnşallah olur da bir an önce sete gireriz. Netflix ile çalışmak çok konforlu çünkü" yanıtını verdi.

Netflix muhafız

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, "Çekimler hızlı bir şekilde başladı. Bir anda dövüş dersleri almaya başladım. Ekiple ve yönetmenle çalışmaya; önceden mekanlara gidip prova yapmaya başladık. Çağatay'la ikili provalarımız oldu. Zeynep, dışarıdan bakıldığında, sert görünen ama içinde hassas, incinmeye müsait bir karakter. Küçükken annesini kaybetmiş ve Hakan'la en önemli ortak noktalarından biri bu. Bu durum onları hem yakınlaştırıyor hem de uzaklaştırıyor. Gelgitli ve didişmeli bir ilişkileri var" sözleriyle çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar