Filiz Akın'ın başına 11 metal zımba atıldı!

09 Ocak 2019, 08:49
Filiz Akın'ın başına 11 metal zımba atıldı!

Türk sinemasının usta isimlerinden Filiz Akın'dan iyi haber geldi. geçtiğimiz yıl Aralık ayında ameliyat olan Akın'ın sağlık durumunun iyi olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Usta sanatçı Filiz Akın, kulak enfeksiyonu nedeniyle 23 Aralık 2018'de ameliyat olmuştu. Yüz felci ve menenjite yakalanma riskiyle karşı karşıya kalan Filiz Akın, operasyon sonrası şunları söylemişti:

''Üç aydır serumlara, tüp takma ameliyatlarına rağmen sağ kulağımdaki enfeksiyon iyileşmiyordu. Prof. Dr. Günter Hafız, 23 Aralık’ta beni acil olarak ameliyata aldı. 6 saat süren, çok teknik ve karmaşık bir ameliyat geçirdim. Kulak zarı dahil, kulak içindeki tüm hasarlı dokular kazınarak boşaltıldı. Böylece kalıcı yüz felci ve menenjite dönüşebilecek bir tehlikeden ramak kala kurtarıldım.''

Bir süre hastanede tedavi gördükten sonra taburcu olan Filiz Akın, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak sağlık durumunun iyiye gittiği takipçileriyle paylaştı:

''Aylar önce yine hastaneler, serumlar, ameliyatlar derken evde olmanın memnuniyetiyle... Biraz sersem, biraz mutlu bir geceden... Geçen hafta bu sefer başımdaki metal zımbalar tek tek söküldü. Zatürre başlangıcı olmayı da başardığım için oksijen verilip, serum takıldı. Yattığım yerde muayeneye gelen birkaç doktorun konsültasyonu neticesi, en süratle iyileştirecek formüller bulundu. Bu kadar itina ve özveri için değerli hekimlere ve güler yüzlü personele çok teşekkür ediyorum.''

İŞTE FİLİZ AKIN'IN O PAYLAŞIMI;

filiz akın paylaşımı

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Hamdi 2 yıl önce Şikayet Et
    Allah şifa versin
    Cevapla