Acun Ilıcalı TV 8'de küçülmeye gidiyor! İşten çıkarmalar başladı..

12 Ocak 2019, 08:44
Acun Ilıcalı TV 8'de küçülmeye gidiyor! İşten çıkarmalar başladı..

TV8 kanalının sahibi aynı zamanda sunucu Acun Ilıcalı, magazin dünyasının en başarılı muhabirleri arasında gösterilen Seyhan Erdağ, TV8'den ayrıldığını duyurdu. Ardından edinilen bilgilere göre ünlü yapımcı kanalda küçülmeye gideceğinden 20 kişi ile de yollarını ayırdı.

Ünlü magazin muhabiri Seyhan Erdağ, Instagram hesabından uzun süredir çalıştığı TV8 kanalından ayrıldığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamayla Acun Ilıcalı'ya teşekkür eden Erdağ, TV8 ailesine veda ettiğini duyurdu.

"TV8 Aileme veda ettim bugün...İş arkadaşlarımın da bilmesi gerekiyor diye açıklama yapmak istedim... Bunca kötülüğün arasında iyi insan olduğu ve öyle kaldığı için gurur duyduğum mutlu olduğum Acun Ilıcalı'ya. Tv8 Ailemin çalıştığım ve selamlaştığım her bir bir ferdine; son 5 yılım için teşekkür ederim. Seyhan Erdağ"

İŞTE SEYHAN ERDAĞ'IN O AÇIKLAMASI;

Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de işten çıkarmalar başladığı öne sürüldü. İç yapımlar, teknik, dış alımlar başta olmak üzere kanalda toplam 20 isimle yollar ayrıldı. Ayrılan isimlerden bazılarının yönetimle anlaşarak çıkış aldıkları da gelen haberler arasında yer alıyor. 2013 yılında 70 milyon dolara satın almış, daha sonraki yıllarda Doğuş Yayın Grubu Başkanı Ferit Şahenk'le ortaklık kurmuştu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
24 Yorum Var
 • ergun 2 yıl önce Şikayet Et
  Acun geleceğin aydın dogani
  Cevapla
 • seçil 2 yıl önce Şikayet Et
  Kanalında çalışanları işten çıkaracağına gençlerin ahlakını bozduğu saçma sapan yarışmalarını yayından kaldırsın özellikle survıor yetenek sizsiniz ve o ses türkiye.
  Cevapla
 • 37kral 2 yıl önce Şikayet Et
  magazine döndürdü bütün proğramları :Ç
  Cevapla
 • xxxxx 2 yıl önce Şikayet Et
  insanları eğlendirmeye çalışan sanatçı ve tv cilerin sonu pek hayırlı olmuyor acaba onların kazançlarıda şans oyunları gibi haram katagorisinemi giriyor
  Cevapla
 • Memo 2 yıl önce Şikayet Et
  Anlaşılan Şeyma Acun'un bütçeyi fena sarsmış...
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun