Yıldız Tilbe'den bomba Canan Karatay açıklaması

12 Ocak 2019, 09:23
Yıldız Tilbe'den bomba Canan Karatay açıklaması

Şarkıcı Yıldız Tilbe dün akşam, ekmek yemeğin zeytinyağı için sözleriyle bilinen Prof. Dr. Canan Karatay ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Yıldız Tilbe'nin açıklaması...

Önceki akşam objektiflere yakalanan Yıldız Tilbe ayak üstü magazin muhabirlerine röportaj verdi. Tilbe'ye Canan Karatay'ın yaptığı ve gündeme bomba gibi düşen açıklamaları ile ilgili ne düşündüğü soruldu.

yıldız tilbe ve canan karatay

Bu soru karşısında ünlü şarkıcı, "Allah Canan Karatay'ın yardımcısı olsun. Karşısında olanlara da akıl fikir diliyorum. Bana hep doğal şeyler söylüyor. Ekmek yemeyin diyor doğru söylüyor. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Ekmek karton gibi. Eskiden bir hafta kalırdı bir şey olmazdı, kızartırdık yerdik. Şimdi sebze de her şey de çok kötü. Gerçekten yazıklar olsun başka bir şey demeyeceğim. Kelle paça tüketin, kelle paça çok güzel" şeklinde konuştu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • işin ehli 1 yıl önce Şikayet Et
  eskiden bir hafta bekleyen ekmeklerde katkı vardı şuan ekmek üretiminde katkı yasak olduğu için ekmekler iki üç günde beyaz benek yapıyor ve küfleniyor olması gerekende budur aldığınız gibi uzun süreler duran her üründen kaçının mevzuat daha daha uzun düne kadar zeytin yemeyin tereyağı yemeyin diyen büyük ablamız şimdi pardon biz yanlış dedik tereyağı beyne iyi gelir zeytin gençleştirir diyor biraz geç anladı onun için iş işten geçti ama yeni nesile faydası olur :)
  Cevapla
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Tam ben yazacaktım katkı maddesi yasaklandı diye ağzına yüreğine sağlık :)
 • HalitBinVelit 1 yıl önce Şikayet Et
  Canan karatayın Söylediklerinin hiç biri boş değil?
  Cevapla
 • Vatan 1 yıl önce Şikayet Et
  ilk defa doğru birşey söylemiş.
  Cevapla