Mehmet Ali Erbil'in son durumu

Uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında eski eşi Nergis Kumbasar bilgi verdi.

Evinde düşerek kaburga kemiklerini kıran ve sonrasında eski hastalığı Kaçış Sendorumu yeniden nükseden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil uzun süredir yoğun bakımda tedavi görüyor. Zaman zaman durumu hakkında bilgi veren ablası en son yeniden yoğun bakıma alındığı bilgisini vermişti. 

Dün bir AVM görüntülenen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Nergis Kumbasar sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kumbasar, “Her geçen gün iyiye gidiyor. Allah kısmet ederse, yakın zamanda düzeleceğine inanıyorum. Ablası da gerekli açıklamaları yapıyor zaten” dedi.

Şener Şen 14 yıl sonra tiyatro sahnesine geri döndü

İLİŞKİLİ HABER

Şener Şen 14 yıl sonra tiyatro sahnesine geri döndü
Demet Akalın'dan 'Müslüm'ün gömleği açıklaması

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın'dan 'Müslüm'ün gömleği açıklaması
Tesettürlü oyuncu Gamze Özçelik Afrika için yola çıktı!

İLİŞKİLİ HABER

Tesettürlü oyuncu Gamze Özçelik Afrika için yola çıktı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 10

hamza 4 yıl önce

Para ve şöhret için her türlü ahlaksızlığı yapan biri olarak bilirim. Ama hiçbirimiz temiz değiliz.Allah(c.c) büyüktür.Şifa versin ve doğru yolu nasip etsin.

Toplam 5 beğeni

Nazife 4 yıl önce

Acil şifa diliyor gülen yüzünü görmek bizleri mutlu edecek , Allah seni sana evlatlarına sevdiklerine bağışlasın inşallah

Toplam 2 beğeni

Ilknur 4 yıl önce

Zeki ve iyi yürekli bir insan..bir an önce iyilessin..her zaman duaciyiz.. .

Toplam 3 beğeni

Hakan 4 yıl önce

ALLAH ACIL şifalar versin inşallah

Toplam 4 beğeni

Neriman 4 yıl önce

Allah sifarlar versin en kişi zaman da iyilesir

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun