Bursa'da gribal enfeksiyon tanısı konulan Türk Halk Müziği'nin duayeni Bedia Akartürk tedavi altına alındı.

2 gün önce rahatsızlanan 78 yaşındaki usta sanatçı Bedia Akartürk, Bursa'da özel bir hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı.

Gribal enfeksiyon tanısı konulan Akartürk tedbir amaçlı hastaneye yatırıldı. İyi olduğunu belirten usta sanatçı, "Önemli bir şey değil, grip Allah'a çok şükür. Allah kötü hastalıklardan korusun. Ancak gribal enfeksiyon olduğu için doktorlarım bırakmadı. Hastanede yatmam gerektiğini yoğun tedavi programı uygulayacaklarını belirttiler. Sağ olsunlar çok iyi ilgileniyorlar. Her dakika kontrol ediyorlar. öksürük ve soğuk algınlığı şikayetiyle geldim hastaneye. Şu an tedavime devam ediliyor. Doktorlarım yarın son durumuma bakacaklar, duruma göre birkaç gün daha tedavime devam edecekler. Sevenlerim korkmuş, korkacak bir şey yok Allah'a şükür. Allah sağlık versin. Ben daha halkımla, dinleyicilerimle birlikteyim her zaman için" şeklinde konuştu.

İLİŞKİLİ HABER

Orhan Gencebay: Sanatta siyaset olmaz

İLİŞKİLİ HABER

Chloe Loughnan'dan boşanma iddialarına kesin cevap!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu İpek Bilgin'in bilinmeyen yönleri

İLİŞKİLİ HABER

Uraz Kaygılaroğlu Arda'nın mutfağını dağıttı!

İLİŞKİLİ HABER

Çukur'un Vartolusu Erkan Kolçak'tan evlilik nasihatı!

İLİŞKİLİ HABER

İlyas İlbey: Eşime bakıp oyunu unutuyorum

İLİŞKİLİ HABER

Alp Navruz ve Alina Boz'dan Tarkan taklidi...

BİR YORUM YAPIN 2

okuyucu 3 yıl önce

Herzaman nasıl beraber olunacak Bedia hanım. Allah gecinden versinde ölümden kaçış yok. Her nefis ölümü tadacaktır. Allah hayırlı sağlıklı uzun ömür versin. Geçmiş olsun inşallah

güzelsöz 3 yıl önce

Maaşallah..Geçmiş olsun..

Toplam 1 beğeni