Dany Brillant: En güzel kadınlar Türk kadınları!

Dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Dany Brilliant, Şubat ayında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak. İşte haberin ayrıntıları...

Fransız şarkıcı Dany Brillant, kendine has sahne performansı ve muhteşem performansıyla Şubat ayında Türkiye'de olacak. Caz şarkılarına farklı bir ahenk getiren Brilliant birbirinden güzel şarkılarıyla dinleyicilerin karşısında olacak.

Dany Brillant konser

Dany Brillant konser

Dany Brillant yaptığı bir röportajda Türk kadınlarıyla alakalı,"Öncelikle size Türk kadınlarının dünyada tanıdığım en güzel kadınlar olduğunu söylemek istiyorum. Çünkü bedenleriyle oldukça rahatlar. Çok iyi dans ediyorlar. İşte bu nedenle konserlerimde onları benimle dans etmeleri için sahneye davet ediyorum" sözleriyle düşüncelerine açıklık getirdi.

fransız şarkıcı dany

fransız şarkıcı dany

Ünlü Fransız şarkıcı Brillant yaptığı müziğini çikolata benzetmesi ile alakalı,"Benim müziğim eğlence üzerine kurulu. Bir çikolatanın verdiği neşeyi, rahatlamayı getirmeye; kalbi ısıtan bir zevk vermeye, moralinizi düzeltmeye çalışıyorum. Oldukça zekice bir metaformuş bu. Ben de bir parça yiyeceğim" açıklamasında bulundu.

dany brillant candan erçetin konseri

dany brillant candan erçetin konseri

13 haziran 2007 yılında Fransız şarkıcı Dany Brillant, Ankara'da ünlü sanatçı Candan Erçetin ile birlikte konser vermişti.

Bakan Selçuk'tan Müge Anlı'ya Palu ailesi uyarısı

İLİŞKİLİ HABER

Bakan Selçuk'tan Müge Anlı'ya Palu ailesi uyarısı

BİR YORUM YAPIN 0