Ünlü şarkıcı Kibariye annesi Makbule Tokmak'a verdiği maddi desteği kesti. Aralarındaki gerginlik nedeniyle kızından dolayı zor durumda kalan Makbule teyzeye devlet yetişti.

Yıllar önce Şofer Tünay sözüyle hafızalara kazınan Makbule Tokmak devlet desteği almaya başladığı ortaya çıktı. Şarkıcı Kibariye'nin annesi olan Tokmak'ın bu yardımı alması kafaları karıştırdı.

Kibariye ve annesi

Kocası Ali Küçükbalçık'ın borçları nedeniyle evine haciz geldiği iddia edilen ve maddi durumu kötü olan Kibariye'nin annesi ile tartıştığından desteğini kestiği öne sürülmüştü. Tokmak'ın devletin maddi durumu yeteriz vatandaşlara sağladığı yeşil karttan yararlandığı ortaya çıkması ile bu durum kanıtlanmış oldu. 

İLİŞKİLİ HABER

Gökhan Özoğuz tarihi köşkü 5,5 milyon liraya satıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Robert Pattinson olağanüstü imajıyla sahalara geri döndü!

İLİŞKİLİ HABER

Hakan Baş: Bensu havasızlıktan çarpıldı

İLİŞKİLİ HABER

Sinem Kobal Muhafız'ı kabul etti! Bölüm başına 30 bin TL...

BİR YORUM YAPIN 2

zafergülten 3 yıl önce

kızına dini değerleri öğretmez,şarkıcı,dansöz olarak yetiştirirse sonuda böyle olur işte,kızına Kuran dan birşeyler öğretseydi anasına böyle davranmaz,onu kimseye muhtaç etmezdi.

Toplam 12 beğeni

serhat 3 yıl önce

millet vekilleri ve bakanlarda alıyor destek okadar maas almalarına karsın gayet doğal benden kesilen paralar değilmi helal olsun annesine verilen paralar ama para kazandığı halde devletten destek alanlara helal etmiyorum the end

Toplam 10 beğeni