Ceren Moray'a Devrim Özkan'dan sert tepki!

21 Ocak 2019, 09:24
Ceren Moray'a Devrim Özkan'dan sert tepki!

TRT 1'in iddialı yapımlarından biri olan Vuslat dizisinin afişinin fotoğrafını çekip Dantel benzetmesi yapan Ceren Moray'a dizisinin başrol oyuncusu Devrim Özkan'dan tepki geldi.

Avlu dizinin başrol oyuncusu Ceren Moray, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında TRT 1'in yeni başlayan iddialı dizilerinden biri olan Vuslat'ın sokak afişini çekerek "Yav bu nedir artık ya, kombinin üstüne serilmiş dantel gibi dizi"  şeklinde yorum yaptı. Daha sonra tepkiler çığ gibi büyüdü.

Ceren Moray paylaşım

Moray'a bir tepkide Vuslat'ın başrol oyuncusu Devrim Özkan'dan geldi. Özkan'da sosyal medya hesabından "Dantelin nerede durduğu değil, nasıl emeklerle ortaya çıktığıdır önemli olan. Emek, takdir değil saygı bekler. Saygılar" şeklinde tepkisini ortaya koydu.

Devrim Özkan

Artan tepkiler ardından Moray yeni bir paylaşımda bulunarak geri adım atarcasına "Dantel kötü bir şey değildir. 100 küsür kişinin geceli gündüzlü emek verdiği işlerin karşılığını alması için güzel afişler, tanıtımlar iyi şeylerdir. Bir de şaka, espri, azıcık dışarı kafayı çıkarıp gülmeler filan bunlar en bi iyi şeylerdir. Yoksa efendim yanlış olmasın. Danteli seviyoruz, bizim canım dantelimiz" paylaşımını yaptı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Merve 1 yıl önce Şikayet Et
    Ceren Moray burada haksız.Devrim Hanım ahlâklı,edepli bir şekilde cevabını vermiş.Bu arada Vuslat dizisi çok güzel bir dizi.Ceren Moray ın oynadığı dizilerden bin kat daha izlenilir.Devrim Hanım yanınızdayız
    Cevapla