Gaye Aksu: Yıldız Tilbe'yi sevmeyenin hayatımda yeri yok!

22 Ocak 2019, 11:23
Gaye Aksu: Yıldız Tilbe'yi sevmeyenin hayatımda yeri yok!

Şarkıcı Gaye Aksu, yeni albümü ile hayranlarıyla buluştu. 4 yıl zaman kadar ekranlardan uzak kalan şarkıcının çarpıcı açıklamalarıyla alakalı detaylar için sayfamıza göz atınız.

Trabzon doğumlu şarkıcı Gaye Aksu, Ayda Hüzün şarkısıyla ekran karsına çıkacak bu singlenin sözleri Dursun Ali Akınet, bestesi ve düzenlemesi ise Ali Osman Erbaşı’ya ait olduğu biliniyor.

Gaye Aksu

34 yaşındaki şarkıcı hayranı olduğu ünlü şarkıcı Yıldız Tiibe ile alakalı da çarpıcı açıklamalar da bulundu. Gaye Aksu, “Yıldız Tibe’yi çok seviyorum. Onu sevmeyeni hayatıma bile almam. Yıldız Tilbe’yi sevmeyen ölsün. Uçukluğu, renkliliği,  çılgınlığı, sorulara verdiği kendine has samimi yorumu çok hoşuma gidiyor. Kendime de çok yakın buluyorum. Benim de uçuk kaçık bir ruhum var" açıklamasında bulundu.

Gaye aksu Ayda Hüzün

Gaye Aksu, Ayda Hüzün isimli şarkının açıklamasıyla alakalı,“Bu şarkı sosyal medyada sevilen ama gün ışığına çıkmamış bir parçaydı. Yıldız Tilbe yorumuna yakın bir şarkı olduğu içinde gündeme getirmek istedim” sözleriyle duygularını ifade etti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar