Zerrin Özer açıkladı: 26 kilo verdim!

26 Ocak 2019, 11:30
Zerrin Özer açıkladı: 26 kilo verdim!

Türk müziğinin usta ses sanatçısı Zerrin Özer yıllar sonra Üsküdar'da konser verdi. İşte haberin ayrıntıları...

Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde sevenlerinin karşısına çıkan Ankara doğumlu 61 yaşındaki sanatçı Zerrin Özer, Üsküdar'lılara oldukça keyifli anlar yaşattı. Verdiği kilolar sayesinde ünlü sanatçının formda olduğu gözden kaçmadı.

Zerrin Özer konser

Ünlü sanatçı Özer, "Üsküdar demek bence müzik demek. Buraya geldim ve bütün duvarlarda bu yazıyı okudum. Olağanüstü duygulandım. Bir sanatçı olarak, müziğin hepimizin ruhuna ne kadar katkısı olduğunu biliyorum. Bugünden sonra Üsküdar’ı hep böyle müzik olarak hatırlayacağım. Çok mutluyum. Çok duyguluyum. Gelen dostlarımızdan bazıları oturamamış. Ağlayacak gibi oldum. Çok üzüldüm" 

Zerrin Özer

Sağlığı için kilo verdiğini ifade eden Özer, "İyi hissediyorum. Sağlığım için vermem gerekiyordu. Her zaman söylediğim bir şey var. Hep sevenler beni bir yere getirdi. Rabbim hiçbirini başımdan eksik etmesin. Sanatçı oluyorsunuz ve sanatçılığınızla çalışırken, şarkılar üretirken sizinle birlikte yol alıyorlar. Ben onların ölsem de hakkını ödeyemem. Onlar ne isterse o olur" sözleriyle açıklamada bulundu.

Zerrin Özer

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'e teşekkürlerini sunan Özer, "Benim iki tane köpeğim, iki tane kedim var. Hiç kimse kızmasın, çoğu insandan çok seviyorum onları. Sayın Hilmi Başkanım da çok değer veriyormuş bu konuya. Sokak hayvanlarına çok büyük destek oluyormuş. Allah onun o güzel yüreğine göre versin. Çünkü bir tarafları acısa söyleyemezler. Bir yerleri rahatsızlansa dile getiremezler ama her zaman sizin yanınızdalar" şeklinde konuştu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar