Ünlü sunucu Esra Erol sosyal medya hesabından ameliyat olduğunu takipçilerine paylaştı.

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol varis ameliyatı oldu. Geçtiğimiz gün artan şikayetleri nedeniyle ameliyat olduğunu sosyal medyadan duyuran sunucu aynı zamanda varis ile ilgili önemli uyarılarda da bulundu. 

Esra Erol

İŞTE EROL'UN O PAYLAŞIMI:

"Kalp ve Damar sağlığınız için Varislere dikkat edin. Cuma günü olduğum iç varis ameliyatı ile ilgili minik bilgilendirme.Varisler ihmale gelmez. Uzun yıllardır hem genetik yatkınlık hemde iş hayatım sebebiyle varislerimle ilgili şikayetlerim vardı. Tabii ki konunun bu kadar derin ve önemli olduğunu anlamam epey bir zaman aldı. Varis sebebiyle şikayetlerim olduğu kadar birde görüntü açısından estetik kaygısı! (Buraya tekrar geleceğim) 2012 yılında ne olduğunu anlamadığım geçirdim. Bir kaç yıl tamam varislerden kurtuldum derken, Aslında hiçbir şey değişmemişti. 

Esra erol

'CUMA GÜNÜ AMELİYAT OLDUM'

2 yıldır şikayetlerim artık tahammül edemeyeceğim bir hal aldı. Varis çoraplarını giymek, soğuk sularla bacaklarımı yıkamak, bacakları günün belli saatlerinde yüksek tutmak bacaklarımdaki huzursuzluğu gidermedi. Cuma günü iç varis ameliyatı oldum. öncesinde Doppler Ultrason ile detaylı inceleme sonrasında operasyon gerçekleşti.Hastalığın hangi damarlarda görüldüğüne (yüzeyel/derin/kılcal), hangi derecede (reflü/kaçak miktarına) bulunduğuna göre yapıldı. Ameliyat sonrası öğrendiğim pıhtı oluşmuştu bende. Eğer ihmal etmeye devam etseydim. Neler yaşayacağımı bilemiyorum. Varis şikayetlerinde yüzey görüntüleri ile beraber Ayaklarda yanma, uyuşma, ağrı, bıçak saplanması, kaşıntı , gece krampları ayak tabanlarında yanma gibi şikayetleriniz varsa Sizlerden ricam kendinizi dinleyin ve benzer şikayetleri olanların lütfen kalp ve damar cerrahına gidip gerekli kontrollerini yaptırsın."

İLİŞKİLİ HABER

Hazal Kaya için dün akşam kına gecesi yapıldı

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın pırlanta yüzüğünü hayranına hediye etti!

İLİŞKİLİ HABER

Necati Şaşmaz Nagehan Şaşmaz’a boşanma davası açtı

İLİŞKİLİ HABER

Gamze Özçelik'ten alkışlanacak hareket! Kadınlarla...

İLİŞKİLİ HABER

Fransız futbolcu Bafetimbi Gomis İstanbul'a aşık oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Sibel Tüzün ile Ender Balcı mahkemelik oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Çöp kovasına poşet nasıl geçirilir? İşte cevabı...

İLİŞKİLİ HABER

Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster gözyaşlarına boğuldu!

BİR YORUM YAPIN 4

Suzan Yoldan 3 yıl önce

Varis ameliyatı Prof.Dr.Melih US tarafından yapılmıştır.

oğuz 3 yıl önce

Gerçekten çok üzüldüm...

Toplam 1 beğeni

sivaslı 3 yıl önce

hı hı çok üzüldük!

Toplam 2 beğeni

harun 3 yıl önce

ohh yok yani bir süre ekranlar biraz nefes alsın rahatlasın aile toplum v.s.

Toplam 1 beğeni