Esra Erol ameliyat oldu!

31 Ocak 2019, 08:51
Esra Erol ameliyat oldu!

Ünlü sunucu Esra Erol sosyal medya hesabından ameliyat olduğunu takipçilerine paylaştı.

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol varis ameliyatı oldu. Geçtiğimiz gün artan şikayetleri nedeniyle ameliyat olduğunu sosyal medyadan duyuran sunucu aynı zamanda varis ile ilgili önemli uyarılarda da bulundu. 

Esra Erol

İŞTE EROL'UN O PAYLAŞIMI:

"Kalp ve Damar sağlığınız için Varislere dikkat edin. Cuma günü olduğum iç varis ameliyatı ile ilgili minik bilgilendirme.Varisler ihmale gelmez. Uzun yıllardır hem genetik yatkınlık hemde iş hayatım sebebiyle varislerimle ilgili şikayetlerim vardı. Tabii ki konunun bu kadar derin ve önemli olduğunu anlamam epey bir zaman aldı. Varis sebebiyle şikayetlerim olduğu kadar birde görüntü açısından estetik kaygısı! (Buraya tekrar geleceğim) 2012 yılında ne olduğunu anlamadığım geçirdim. Bir kaç yıl tamam varislerden kurtuldum derken, Aslında hiçbir şey değişmemişti. 

Esra erol

'CUMA GÜNÜ AMELİYAT OLDUM'

2 yıldır şikayetlerim artık tahammül edemeyeceğim bir hal aldı. Varis çoraplarını giymek, soğuk sularla bacaklarımı yıkamak, bacakları günün belli saatlerinde yüksek tutmak bacaklarımdaki huzursuzluğu gidermedi. Cuma günü iç varis ameliyatı oldum. öncesinde Doppler Ultrason ile detaylı inceleme sonrasında operasyon gerçekleşti.Hastalığın hangi damarlarda görüldüğüne (yüzeyel/derin/kılcal), hangi derecede (reflü/kaçak miktarına) bulunduğuna göre yapıldı. Ameliyat sonrası öğrendiğim pıhtı oluşmuştu bende. Eğer ihmal etmeye devam etseydim. Neler yaşayacağımı bilemiyorum. Varis şikayetlerinde yüzey görüntüleri ile beraber Ayaklarda yanma, uyuşma, ağrı, bıçak saplanması, kaşıntı , gece krampları ayak tabanlarında yanma gibi şikayetleriniz varsa Sizlerden ricam kendinizi dinleyin ve benzer şikayetleri olanların lütfen kalp ve damar cerrahına gidip gerekli kontrollerini yaptırsın."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Suzan Yoldan 1 yıl önce Şikayet Et
  Varis ameliyatı Prof.Dr.Melih US tarafından yapılmıştır.
  Cevapla
 • oğuz 1 yıl önce Şikayet Et
  Gerçekten çok üzüldüm...
  Cevapla
 • sivaslı 1 yıl önce Şikayet Et
  hı hı çok üzüldük!
  Cevapla
 • harun 1 yıl önce Şikayet Et
  ohh yok yani bir süre ekranlar biraz nefes alsın rahatlasın aile toplum v.s.
  Cevapla