100 günü aşkın süredir hastanede tedavi olan Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunun nasıl olduğu merak edildi. Yasemin Erbil, babasının sağlık durumuna dair açıklama yaptı.

Geçtiğimiz gün bir davete katılan Yasemin Erbil, evde düşüp acile kaldırılan ve kaçış sendromu nükseden babası Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında konuştu. Erbil, durumun iyiye gittiğini ancak kesin bir şey söylemek istemediğini "Daha da iyi olacak inşallah. Hâlâ hastanede...Nazara da çok inanıyorum. 'İyi' diyorum bir şey oluyor... Sonra kendimi suçluyorum" sözleri ile belirtti. 

Mehmet Erbil ve kızı

NASIL OLDU? 

19 Ekim günü evinin banyosunda düşüp kaburga kemiklerini kıran Mehmet Ali Erbil'in daha sonra önceden yaşadığı kaçış sendromunun ise yeniden nüksetmesi ile yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Aylar sonra gözünü açan Erbil, solunum yollarındaki sıkıntı nedeniyle ancak beş gün uyanık kalabildi daha sonra yeniden uyutuldu. 

Yasemin erbil

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'yı sildi!

İLİŞKİLİ HABER

Buse Varol Alişan'ın paylaşımına sitem etti!

İLİŞKİLİ HABER

Fatma Girik hastaneye kaldırıldı

İLİŞKİLİ HABER

Milli sporcu Şahika Ercümen'den Antarktika'da tarihi dalış

BİR YORUM YAPIN 13

gizem şerbet 2 yıl önce

kaçış sendromu geçirmiş evininin banyosun da düşmüş kaburgalarını kırmış yaralanmış ama hakkın da öldü bitkisel hayatta gibi kötü yazı yazanlar kötü yazı yazan da bir gün bu hallere düşebilir dikkatli olun kötü yazı yazmamaya lütfen

Toplam 2 beğeni

gizem şerbet 2 yıl önce

kaçış sendromu geçirmiş evinin banyosun da düşüp kaburgalarını kırmış yaralanmış hakkın da öldü bitkisel hayatta gibi kötü şeyler yazan pisler gün olur sizin de başınıza bunlar gelirse çeker görürsünüz

Toplam 5 beğeni

gencay 3 yıl önce

hakkinda kotu yazi yazanlar birgun sizinde basiniza boyle bir hastalik gelirse yasayarak gorurusunuz .

Toplam 3 beğeni

Abdurrahman 3 yıl önce

Yasemin değil ismi Yasmin....Nergis kumbasardan olan kızı

Toplam 2 beğeni

Fqtma 3 yıl önce

Rabbim acil şifalar versin

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun