Gamze Özçelik Instagram hesabında stilini paylaştı!

10 Şubat 2019, 10:20
Gamze Özçelik Instagram hesabında stilini paylaştı!

Tesettürlü oyuncu Gamze Özçelik, sosyal medya hesabından yeni çekinmiş olduğu fotoğrafı takipçileri ile paylaştı. Fotoğrafın altına ise 'bir takım stiller' yazdı.

Kendini kimsesizler için sosyal sorumluluk projelerine adayan Gamze Özçelik, 'Umut Pınarları su Kuyuları' projesinin ilk etabında 11 farklı köyde, 11 su kuyusu açmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında story atan Özçelik, fotoğrafın üzerine ''Bir takım stiller'' notunu düştü. İşte Gamze Özçelik'in o fotoğrafı...

gamze özçelik

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
22 Yorum Var
 • garip 1 yıl önce Şikayet Et
  tesettür allahın emri ayet ona göre dikkat eddelim
  Cevapla
 • Mehmed 1 yıl önce Şikayet Et
  Hz. Aişe validemizin hayatını okuyun. Tesettür ALLAH CC emridir. Ve standartları bellidir. Renkli olmayacan dikkat cekmeyecen .
  Cevapla
 • UGUR 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah kabul etsin hizmetlerini
  Cevapla
 • Ali Haydar 1 yıl önce Şikayet Et
  Kapanman çok güzel ve takdire şayan Gamze abla. Ayrıca yaptığın yardım faaliyetleri de çok iyi. Fakat gerçek manada tesettüre girdiysen bu fotoğrafını dahi paylaşmamalısın sosyal medyada. Çünkü belki milyonlarca kişi tarafından takip ediliyorsunuz, fotoğraflarınıza milyonlarca erkek bakıyor... Tesettürlüyüm diye fazla fotoğraf paylaşmak doğru değil. Tesettür saçı göstermemek gibi güzelliği de mümkün olduğunca gizlemektir.
  Cevapla
 • a.d. 1 yıl önce Şikayet Et
  Sevgili kardeşim, Kapandıktan sonra bir takım insanlara malzeme vermemek için işin haricin de fazla görüntü vermemeye çalış. Saygılarımla.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun