Wilma Elles Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı

11 Şubat 2019, 16:25
Wilma Elles Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisi ile adını duyuran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı.

Türkiye’de adını ilk kez ekrana gelen "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisi ile duyuran Alman oyuncu Wilma Elles, Kazancıyla Türkiye’de yatırım yaptığını ve yatırımlarının en az ikiye katladığını söyledi.Türk gayrimenkul sektörüne 500 milyon lira değerinde destek olan Almanya'nın Düsseldorf kentinde dün sona eren Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda ünlü isimler de yer aldı. 

Türkiye’de 16 daire ve bir dükkan aldığını açıklayan Elles, şöyle açıklama yaptı:

“Almanya'da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya'da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela.
Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Ol
umlu tecrübeler yaşadım.”

Wilma Elles

Alman oyuncu Wilma Elles, “Benim yatırımlar Türkiye'de en az ikiye katladı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı şimdi iki katına yükseldi” dedi ve şunları söyledi:

“Yani çok güzel gerçekten. Ben Türkiye'de yaşıyorum. Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli. Burada en büyük inşaat şirketleri var. Çok güvenilir şirketler var. Evim Türkiye harika bir proje, müthiş bir organizasyon. Zaten katılım da çok yoğundu.”

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar