Acun Ilıcalı "En Etkili 500 İsim" arasında!

12 Şubat 2019, 08:11
Acun Ilıcalı "En Etkili 500 İsim" arasında!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı Ünlü Variety dergisinin editörleri 2 trilyon dolarlık küresel eğlence sektörünün en etkili 500 ismin yer aldığı listeye eklendi.

Ünlü Variety dergisinin editörleri tarafından düzenlenen 2 trilyon dolarlık küresel eğlence sektörünün en etkili 500 ismin arasına TV8 kanalının sahibi ve bir çok programında da sunucusu olan Acun Ilıcalı'yı ekledi. 2018 yılında sinema, televizyon, müzik, teknoloji ve oyun gibi tüm eğlence sektöründe başarılı olan Acun, tek Türk isim olarak listede yer alıyor.

Avun Ilıcalı

Kapsamlı bir araştırma yapan Variety editör kurulu tarafından oluşturulan listede 358 ABD'li, 30 İngiliz, 15 Fransız, 13 Çinli, 12 Alman, 11 Hintli, 8 İtalyan, 6 İspanyol yer buldu. Yıllık olarak güncellenen Variety 500, listedeki isimlerin 12 aydaki başarılarını yansıtıyor. Meryl Streep, Reese Witherspoon, Tim Cook, Mark Zuckerberg, Emma Stone gibi dünyaca ünlü ve başarılı isimler yer aldığı listede Acun Ilıcalı'da yer alınca "Kendi emeğiyle TV dünyasında önemli bir yer edindi. Çok izlenen TV 8 kanalının sahibi ve uluslararası alandaki ayak izlerini giderek genişletiyor" ifadeleri kullanıldı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Gurbetci 1 yıl önce Şikayet Et
  Acunun yukselisi aklima amerikadaki dunya genelindeki meshur sarkicilarin sanatcilarin Mason destekli yukselmelerini getirdi. Yapmis oldugu programlarda onlarin hosuna giden tarzlari gibi.
  Cevapla
 • İzmirli. 1 yıl önce Şikayet Et
  Aman gençler örnek almayın. Varsın onların 500'ünde olmayın.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  zekatını bana versin
  Cevapla