Bade İşçil fotoğraflar karşısında küplere bindi: Pes!

Koronavirüs salgınından kendilerini maske ve eldiven ile koruyan vatandaşların, daha sonrasında maske ve eldivenleri gelişigüzel sokağa atmalarına sinirlenen oyuncu Bade İşçil, konuyu ilişkin paylaşımda bulundu.

Koronavirüs salgını nedeniyle kullanılan maske ve eldivenleri yolun ortasına atan vatandaşların, hem sokağı pisletmesi hem de sağlığı tehlike altına atmalarından dolayı ünlüler tepki göstermeye başladı. Duyarlı oyuncu Bade İşçil, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımıyla bu düşüncesizliğe ilişkin olan kızgınlığını dile getirdi.

Bade İşçil paylaşımları

Bade İşçil paylaşımları

Sokaklardaki bu çirkin ve bir o kadar da tehlikeli bu karenin altına İşçil, duygularını yalnızca "pes" yazarak dile getirdi.

Bade İşçil haberleri

Bade İşçil haberleri

İşçil'in bu paylaşımlarına, takipçileri de sessiz kalmadı. Çok fazla hem fikir yorum ve beğeni aldı.

HAYIR DEMEYİ ÖĞRENİN!

Oyuncu Bade İşçil, koronavirüsün gün geçtikçe yayılmasından dolayı vatandaşların evde kalmalarıyla alakalı düşüncelerini sosyal medya yoluyla takipçileriyle paylaştı.

Bade İşçil

Bade İşçil

İşçil,"Sevdiklerinin sebebi olmak istemiyorsan, sebepsiz yere dışarı çıkma... Bu süreçte ‘Hayır’ demesini öğren. Şu günlerde film gibi hayat yaşıyoruz ve kahramanı sensin” şeklinde konuştu.

MAKYAJSIZ YAKALANDI!

Geçtiğimiz günlerde alışveriş merkezinde objektiflere yakalanan oyuncu Bade İşçil, kameraları karşısında görmesine rağmen rahatsızlık duymak yerine yüzünden gülümsemeyi eksik etmedi.

BADE İŞÇİL'İN MAKYAJSIZ HALİ;

Bade İşçil makyajsız hali

Bade İşçil makyajsız hali

ÇOCUKLAR GİBİ UTANDI!

Oyuncu Bade İşçil, boşandığı eşi Malkoç Süalp'ten olan oğlu azur ile çıktığı kayak tatilinden döndü. Önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş yaptılar. Çıkışta ellerinde dondurma vardı. Objektifleri gören İşçil, "Şu an çocuklar gibi utandım" şeklinde konuştu.

Bade İşçil

Bade İşçil

"Şu an çocuklar gibi utandım. Hava soğuk ama Azur tutturunca dayanamayıp ve 'ruh halim için en iyi bu' diye düşünüp aldım" şeklinde açıklama yapmayı ihmal etmedi.

CEM YILMAZ'A ÜZÜLÜYORUM!

Yönetmenliğini ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın üstlendiği Karakomik filminin galasına katılan ünlü oyuncu Bade İşçil, Yılmaz hakkında samimi bir itirafta bulundu. Ünlü komedyen hakkındaki üzüntülerini dile getiren İşçil, kıyafetiyle geceye damga vuran ünlü isimler arasında yerini aldı.

Bade İşçil

Bade İşçil

İşçil, "Sanırım Cem Yılmaz'ın filmlerini dramatik yerlerinden yakalıyorum. Filmlerinde Cem'e üzüldüğüm, ağladığım çok oldu. Mesela son filminde bir gemide çalışan garsonu canlandırıyor ya, ona çok üzüldüm" şeklinde konuştu.

MUTFAK ALIŞVERİŞİNDE GÖRÜNTÜLENDİ!

Ünlü oyuncu Bade İşçil, annesi ile mutfak alışverişine çıktıktan sonra bir pastaneye uğrayıp çay içen oyuncunun "I love planet" ( Gezegenimi seviyorum) yazılı bez çantası bez çantası dikkatleri üzerine topladı. 

Bade İşçil

Bade İşçil

Geçen günlerde Nişantaşı sokaklarında yürüyen oyuncu Bade İşçil, kışlık montu ve kışlık botuyla dikkatleri üzerine topladı. Magazincilerin soruları üzerine yanıt veremeyen oyuncu, çareyi kısa bir açıklama yaparak uzaklaşmakta buldu.

Bade İşçil

Bade İşçil

Kendisini görüntüleyen muhabire "Kolay Gelsin" diye söze başlayan İşçil ardından, "Arkadaşlar artık kış geldi, sıkı giyinmek ve dikkat etmek lazım. Telefonda önemli bir konu var, başka zaman konuşuruz" şeklinde açıklama yaparak uzaklaştı.

"FAKİR KARAKTERİ OYNAMAYA TİPİM MÜSAİT DEĞİL"

Ezel dizisinde Şebnem karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Bade İşçil, her konuşmasıyla sosyal medyayı sallıyor. Geçenlerde kullandığı "Fakir karakteri oynamaya tipim müsait değil" sözü oldukça tepki toplamıştı.

Bade İşçil

Bade İşçil

Geçen gün City's Avm'de objektiflere yakalanan ünlü oyuncu yaptığı fakir betimleme sözü ile alakalı "Açıklamam yanlış anlaşıldı. Sorulan soruya o şekilde cevap verdim. Oyuncuyum, bana ne rol verilirse onu oynarım. Her şeye tipim müsait. Biz kadınız her şey gelir elimizden. Fakir olsak da yaşarız, hele ki ben anneyim, soğandan çorba yaparım Allah’a şükür" açıklamasında bulundu.

Ünlü oyuncu Eda Ece yemek programlarına meydan okudu: Beni bekleyin!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Eda Ece yemek programlarına meydan okudu: Beni bekleyin!
Oyuncu Hande Soral ve eşi İsmail Demirci'den 'Evde kalın' çağrısı

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Hande Soral ve eşi İsmail Demirci'den 'Evde kalın' çağrısı
Ünlü Hollywood oyuncusu Alec Baldwin beşinci kez baba oluyor

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü Hollywood oyuncusu Alec Baldwin beşinci kez baba oluyor

BİR YORUM YAPIN 0