Bir zamanlar oldukça fazla dinlenilen eskilerin şarkıcısı Metin Kaya'nın yoğun bakımda olduğu öğrenildi. İşte, haberin ayrıntıları...

Ses sanatçısı ve yazar olan Onur Akay'ın paylaştığı son haberler arasında 58 yaşındaki şarkıcı Metin Kaya'nın yoğun bakıma alınması sevenlerini üzdü. Onur Akay şarkıcı için dua ricasında bulunurken şarkıcının durumu ile alakalı açıklama da bulundu.

Metin Kaya Haberleri

Onur Akay şarkıcının son durumu ile alakalı,“Taverna müziğin bir dönem efsane isimlerinden olan Metin Kaya, lenfoma kanseri ile savaşıyordu. Geçen sene durumu iyiye gitmiş ve sevenlerini mutlu etmişti. Ancak Kaya, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yoğun bakım servisine kaldırıldı, durumu ağır ve dualarınıza ihtiyacı var. Acil şifalar diliyorum” açıklamasını yaptı.

LENFOMA KANSERİ NEDİR?

Lenfoma lenfositlerden meydana gelen bir kanser çeşididir. Lenf dokusunun habis tümöründe kullanılan özel bir isimdir. Kanser ya normal hücrelerin hızla büyümesi veya normal lenfositlere göre oldukça uzun süre hayatta kalmalarıyla oluşur. Malign lenfoid hücreler normal lenfositler gibi lenf düğümü, dalak, kemik iliği, kan ve diğer organlarda üremektedir. 

İLİŞKİLİ HABER

Alişan bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi! 'Dün geceden beri...'

İLİŞKİLİ HABER

Mesut Özil: Biz Türkler tarihe açız!

İLİŞKİLİ HABER

Radyocu Esendemir'in babası hayatını kaybetti!

İLİŞKİLİ HABER

Özkan Uğur: Dağıtmaya çalıştılar ama olmadı

BİR YORUM YAPIN 0